Kuş kumu yulaf aspur marka

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ebrares
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ebrares

iyikus.com Üyesi
Merhabalar kuşuma grit kuş kumu alıcam fakat bir şeyi merak ediyorum. Vitasand iyi bir marka mıdır? Kullanan varmış fakat kararsız kaldım eğer kötüyse gardenmix alıcam. Bir de yulaf ve aspur olarak gold wings marka alsam sorun olur mu?

Merhaba, vitasand daha önce kullandım. Kullanılabilir bir üründür. Beaks kullanıyorum şuan. Oda fena değil bence. İkisini de öneririm. Aspur alınacaksa firma fark etmiyor genelde çünkü çoğu ithal ülkedekilerin. Ancak tüm yulaflar yerli. Bu nedenle marka fark etmez ancak açık paket almayınız.

Oyla 0
Merhabalar kuşuma grit kuş kumu alıcam fakat bir şeyi merak ediyorum. Vitasand iyi bir marka mıdır? Kullanan varmış fakat kararsız kaldım eğer kötüyse gardenmix alıcam. Bir de yulaf ve aspur olarak gold wings marka alsam sorun olur mu?
Gold wings yulaf kullanıyorum temiz paşam görünce yulafi deliriyor burda son kullanma tarihine bak açık alma bence ben bunları kullanıyorum hepsini severek yiyor yanlız kus kumu mu ihtiyacı olduğunda yiyor

Ekli dosyalar

• 20210928_190957.jpg
    20210928_190957.jpg
    654 KB · Görüntüleme: 23
Oyla 0
ballı kraker kullanmayın zararlı. kum da sanırım kristal olduğu için öyle demiş arkadaş grit kumlar daha sağlıklı kristaller bi süre sonra birikme yapabiliyor.
Zaten diğer marka kumları yemiyor bide herzaman yemiyor ihtiyacı oldungunda yiyor bide dışarı çıkmak icin kumu alıp yem kutusunda aşağı Boca ediyor çıkana kadar her defasinda kiramiyorum paşami yan yan bakıyor icimi eritiyor yaramaz paşam

Oyla 0
Zaten diğer marka kumları yemiyor bide herzaman yemiyor ihtiyacı oldungunda yiyor bide dışarı çıkmak icin kumu alıp yem kutusunda aşağı Boca ediyor çıkana kadar her defasinda kiramiyorum paşami yan yan bakıyor icimi eritiyor yaramaz paşam
zaaten her zaman yemezler ama dediğim gibi grit olanlar daha sağlıklı

Oyla 0
Merhaba, vitasand daha önce kullandım. Kullanılabilir bir üründür. Beaks kullanıyorum şuan. Oda fena değil bence. İkisini de öneririm. Aspur alınacaksa firma fark etmiyor genelde çünkü çoğu ithal ülkedekilerin. Ancak tüm yulaflar yerli. Bu nedenle marka fark etmez ancak açık paket almayınız.
Merhaba birde vitasand in güvercin minelali var ayrı ayir paketlerde 10 çeşit bu sultan papağanı için uygunmudur sizin cevabiniza göre almayı düşünüyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-09-15-03-04-249_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-12-09-15-03-04-249_trendyol.com.jpg
    663.6 KB · Görüntüleme: 10
Oyla 0