Kuşlar İçin Kullandığım Hava Nemlendirici

Muratsani

Yönetici
Moderatör
Daha önce paylaştığım konu da değinmiştim buna. Ve başka bir ürürn önermiştim fiyat-performans adına.

Bu konuda ise hava nemlendirici olarak kullandığım başka bir ürüne değineceğim.

Weewell WHC730

Bildiğimiz gibi, hava nemlendirmek için çeşitli yöntemler mevcut. Bunlardan bazıları;

-Sıcak su kaynatıp odaya koymak
-Petek vb. ısıtıcı yakınına çeşitli plastik ya da metal kaplarda bir miktar su bırakmak.
-Islak havlu

Gibi yöntemlerdir.

Bunlardan sıyrılıp kontolü mekanik bir ürüne bırakmak isterseniz eğer, size önerim daha önce tanıttığım Sinbo marka üründen kademe olarak daha iyi sayılabilecek "weewell WHC730" dur. Fiyat ve özellik olarak daha fazla olmasının karşısında, övgüleri hakettiğini düşünüyorum.

Göze çarpan özellikleri:

1- Nem ayarını makinenin kontrol etmesini sağlayabiliyorsunuz. Örneğin, odanızı 55 nem oranında sabitlemek mi istiyorsunuz? Ayarlardan 55 oranını seçip keyfinize bakabilirsiniz. Oda nemi düştüğünde otomatik olarak devreye girip nemi 55 ayarına getirecektir.

2- Makinen suyu bittiğinde otomatik olarak devre dışı kalacaktır. 5 LT. Su kapasitesinin olması, uzun süre odanızda nem salınımı demektir.

3- Oda ısı ve nem ölçümünü ekranından her daim görebilirsiniz.

4- Ionizer özelliğiyle hava temizleme konusunda da ayrıca işlem görür

Sonuç olarak, kuş sağlığı ve kendi sağlığınız için istediğiniz oda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

20201125_000942.jpg