Kuşlar için Mamalar ve Ek Gıdalar

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

Kuşlar için Mamalar ve Ek Gıdalar​

Bu kategori altında kuşlar için satılan mamaların incelemesi ve ek olarak mama tariflerini paylaşabilirsiniz.

*Diğer kategorilerde ki konular zamanla bu bölmeye taşınacaktır.

Selamlar hocam, @Doğanay Y.
Biliyorsunuz ödüllü kuş yarışmasından sağ olsun @grpet hediye çeki tanımlamış mama alacağım;
Bu 3 üründe karasız kaldım, sultanlar için hangisi mantıklı sizce ? Denemeden bilmek çok zor ama yine de bir sorayım.
1.png2 .png3.png

ben sana olayi söyle özetleyim kısaca kendi deneyimimden yavrulu bir takıma ilk gün orlux ballı mama koydum mama nın tamamını yemisler üstündeki nijer haric
2. gün versele laga classic mama koydum mamanın %30 unu yemisler
3. gün orlux kurtlu koydum yine mama nın tamamını yemişler üstündeki karides nijerler haric aradaki kalite farkını böyle ölçebilirsiniz

ayrıca size verilen kod ile sadece orlux ballı mamadan alabilirsiniz baska mama eklerseniz kupon gecersiz olur

ben sana olayi söyle özetleyim kısaca kendi deneyimimden yavrulu bir takıma ilk gün orlux ballı mama koydum mama nın tamamını yemisler üstündeki nijer haric
2. gün versele laga classic mama koydum mamanın %30 unu yemisler
3. gün orlux kurtlu koydum yine mama nın tamamını yemişler üstündeki karides nijerler haric aradaki kalite farkını böyle ölçebilirsiniz

ayrıca size verilen kod ile sadece orlux ballı mamadan alabilirsiniz baska mama eklerseniz kupon gecersiz olur
Tamamdır teşekkür ediyorum deneyelim öyleyse :)

Tamamdır teşekkür ediyorum deneyelim öyleyse :)
Genelde yumurta mamaları pareketler için çok gruplanmıyor. "Genel anlamda çoğu hazır yumurta maması uygun olur." Sadece kuşlar mama ayırt ediyor. Hangi mamanın size uygun olduğunu bulmak için bir kaç marka denemek gerekebilir, tabi zamanla :)

Genelde yumurta mamaları pareketler için çok gruplanmıyor. "Genel anlamda çoğu hazır yumurta maması uygun olur." Sadece kuşlar mama ayırt ediyor. Hangi mamanın size uygun olduğunu bulmak için bir kaç marka denemek gerekebilir, tabi zamanla :)
Ballı VL muhabbet kuşu yemini bizim sultanlar sevdi, tabi içine yumurta, sebze meyve koyulduğu sürece yiyorlar :)