Kuşlara banyo spreyi

melisatk

Forum Sakini

Nature Plan Avian Showers Fresh Kuş Banyo Spreyi kullanan arkadaşlar ve mı ben bir kaç yorum okudum fiyatıda çok uygundu aldım ama kullanmamin zarari olur mu emin olamadım​

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Tüyleri parlak gösterir canlandirir yazıyordu o yüzden de aldım ama kulanmaya gerek yok o zman normal banyoya devam 👍🙂
Ben şuan Röhnfried'in ''probibath'' adıyla geçen probiyotikli banyo sıvısını kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Bende yakın zamanda aldım. Kuşum french molt ve acaba gerçekten işe yarar mı diye almıştım. Birkaç gün önce bir sprey şişesine 100 ml suya 3 ml bundan koyarak banyo yaptırdım. Tüyleri hem yumuşacık oldu hemde tüylerine canlılık ve parlaklık getirdi. Eğer böyle bir ürün arıyorsanız probibath'ı öneririm. Gerçekten işe yarayan bir ürün.

melisatk

Forum Sakini
Ben şuan Röhnfried'in ''probibath'' adıyla geçen probiyotikli banyo sıvısını kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Bende yakın zamanda aldım. Kuşum french molt ve acaba gerçekten işe yarar mı diye almıştım. Birkaç gün önce bir sprey şişesine 100 ml suya 3 ml bundan koyarak banyo yaptırdım. Tüyleri hem yumuşacık oldu hemde tüylerine canlılık ve parlaklık getirdi. Eğer böyle bir ürün arıyorsanız probibath'ı öneririm. Gerçekten işe yarayan bir ürün.
Aslında aradığım bişey değil karşıma çıktı denemek amaçlı almıştım tüyleri yıpranmış şekilde erkek olanın çünkü 🙂

melisatk

Forum Sakini
Veteriner bunu vermişti bide tüylerine sıkmam için şuan bunu kullanmıyorum bunu kediye kullanıyorum boşa gitmesin diye bakım zamanlarinda 🙂IMG_20230119_154909.jpg

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Veteriner bunu vermişti bide tüylerine sıkmam için şuan bunu kullanmıyorum bunu kediye kullanıyorum boşa gitmesin diye bakım zamanlarinda 🙂Ekli dosyayı görüntüle 27789
İse yararligi konusunda bir fikir sahibi değilim ama üzerinde göz kulak ağız bakımı yazıyor tüy ile ilgili bir bağlam kuramadım
Doğanay hocam bu ürün hakkında yorum yapacaktır
Ama benimde fikrimi sorarsanız bunun tüyle bir alakası yok

melisatk

Forum Sakini
Gerwit ile desteklenebilir
Haftada bir defa bir tatlı kaşığı Yulaf verilebilir
Kuşunuz ne zamandır bu durumda
Bir hastalık geçirdi mi?
Hastalık geçirdi hocam resmini atmıştım eşi ölünce hastalanmisti ondan sonra tüyleri böyle oldu zaten yoksa çok parlak ve bakimliydi ne yaptıysam eski halini almadi hocam daha çok derisinde kepeklenme tarzı şeyler vardı tuyleride bu şekilde olunca bu solüsyon iyi gelir dediler bende pek faydasını görmedim bu ürünün açıkçası sarı olan eski eşi onunki gibi parlaktı hatta ondan daha iyiydi zaten eşinin son zamanlarindaki fotoğrafı IMG_20220405_212738.jpgIMG_20210327_161820.jpg

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Hastalık geçirdi hocam resmini atmıştım eşi ölünce hastalanmisti ondan sonra tüyleri böyle oldu zaten yoksa çok parlak ve bakimliydi ne yaptıysam eski halini almadi hocam daha çok derisinde kepeklenme tarzı şeyler vardı tuyleride bu şekilde olunca bu solüsyon iyi gelir dediler bende pek faydasını görmedim bu ürünün açıkçası sarı olan eski eşi onunki gibi parlaktı hatta ondan daha iyiydi zaten eşinin son zamanlarindaki fotoğrafı Ekli dosyayı görüntüle 27790Ekli dosyayı görüntüle 27791
Anladım iyi toparlanmış ama hala bakıma ihtiyacı var
Bana kalırsa veterinerin verdiği ürünü kullanmayın
Gerwit ve BT -amin Forte ile Yola devam edin
Kuşun durumunu ve gelişmeleri takip etmek isterim

melisatk

Forum Sakini
Anladım iyi toparlanmış ama hala bakıma ihtiyacı var
Bana kalırsa veterinerin verdiği ürünü kullanmayın
Gerwit ve BT -amin Forte ile Yola devam edin
Kuşun durumunu ve gelişmeleri takip etmek isterim
Tamamdır hergun fotoğrafını çekiyorum değişime bakmak için değişim olduğunda bu konunun altına güncel resim eklerim teşekkür ederim bilgiler için