Kuşlarım çiftleşir mi yardım eder misiniz?

Ekrem Ömer Gül

iyikus.com Üyesi
Merhaba iyi akşamlar hayırlı ramazanlar benim bir erkek bir dışi bir çiftim var ama eş oldular mı anlayamadım yan yana duruyorlar yemliğin önünde erkek dişiyi kaşıyor ya da besliyor gibi anlayamadım erkek sürekli yuvaya giriyor ama dışı girmiyordu son zamanlarda dışı de girmeye başladı ama birlikte girdiklerini hiç görmedim yardim eder misiniz

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Dışarı düzenli çıkarmıyorsanız 55cm lik dikdörtgen bir kafes almanız kuşların genel sağlığı için daha yararlı olacaktır. Kafes içi düzeniniz yanlış. Psikolojileri de mühimdir.

Eğer yuvaya alaka var ise ve birbirleriyle iyi anlaşıyorlarsa. Kur vb. Hareketlerde varsa, çifrleşme gerçekleşmiş ya da gerçekleşecektir yakın zamanlarda.

Birbirlerine en aktif olduğu zamanlarsan bir vşdeo ekleyebilirsiniz.

Oyla 0

Ekrem Ömer Gül

iyikus.com Üyesi
Dışarı düzenli çıkarmıyorsanız 55cm lik dikdörtgen bir kafes almanız kuşların genel sağlığı için daha yararlı olacaktır. Kafes içi düzeniniz yanlış. Psikolojileri de mühimdir.

Eğer yuvaya alaka var ise ve birbirleriyle iyi anlaşıyorlarsa. Kur vb. Hareketlerde varsa, çifrleşme gerçekleşmiş ya da gerçekleşecektir yakın zamanlarda.

Birbirlerine en aktif olduğu zamanlarsan bir vşdeo ekleyebilirsiniz.
Kafes içi düzeni hakkında bilgi verir misiniz ve bana kafesten çıkarma dediler çiftleşsinler diye doğru mu

Oyla 0

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
55cm ya da üstü bir dikdörtgen kafes aldığınızda tekrar istişare edelim. Bu şekilde yazık hayvanlara...

Siz kafesi temin edin. Çiftleşme vb. detayları hep beraber istişare ederiz?

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Oyla 0