Kuşum aldıgımızdan beri uçmuyor ötmüyor garip ve sürekli bir ses çıkartıyor

rumeysacbkcl

Yeni Üye
2.Kuşum aldıgımızdan beri uçmuyor ötmüyor evde baska muhabbet kuşumuzda vardi o kusumuz ucuyordu artık oda uçmuyor 2. Kuşumuz bi süredir garip ve sürekli bir ses cikartiyor tuyleyini çoğunlukla kabartıp basini kendine yaslayarak uyuyor ilgilenmeye calistigimda cikardigi ses hizlaniyor korkuyor die yaklasamiyorum sebebi ne acaba gecermi video atacağım
Ekli dosyayı görüntüle 1000018589.mp4

Çoğunlukla bu sekilde kabarıyor ve basini tüylerine gömerek uyuyor bebek die sattılar bize ama yaşlı gözüküyor İnternetteki bilgilerden yaşını ögrenmeye caliştım ama ögrenemedim diger vidoda net gözüküyor yaştan anlayan varsa söyleyebilirmi
1000018601.jpg

Çoğunlukla bu sekilde kabarıyor ve basini tüylerine gömerek uyuyor bebek die sattılar bize ama yaşlı gözüküyor İnternetteki bilgilerden yaşını ögrenmeye caliştım ama ögrenemedim diger vidoda net gözüküyor yaştan anlayan varsa söyleyebilirmi
Ekli dosyayı görüntüle 31741
Kuş hasta hocam acilen tedavi edilmesi lazım. Geç kalmışsınız. Veterinere gitme durumunuz varsa geç kalmadan gidin yoksa biz tahminen bir ilaç öneririz.

Ağzında koku var mı ? Beyaz bir zemine yaptığı dışkıyı paylaşır mısınız. Hastalığın bulaşıcı olma ihtimali yüksek. Diğer kuşun bağışıklığına bağlı geçip geçmemesi. Her ihtimale karşı ayırın.

Geri