Kuşum aşık oldu :D

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

CiCi Kuş

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar başıma bir olay geldi. Misafir olarak geldiğim eve kuşumu da getirdim. Ev sahiplerinin dişi kuşuna sanırım aşık oldu. Ayrı odalardaydı bir araya geldiler yarım saat falan sonrasında bana çok hırçın davranmaya başladı. Asla ısırmazdı ısırıyor parmağımı birde çok konuşurdu konuşmuyor hiç. Ne yapayım bir daha karşılaşmamaları daha mı iyi lütfen yardım

Misafir gittiğiniz evden rica ederseniz kuşunu verebilir. Yanına eş gerekiyor. Bu tavırların sebebi ondan ayırman :)

Arkadaşlar başıma bir olay geldi. Misafir olarak geldiğim eve kuşumu da getirdim. Ev sahiplerinin dişi kuşuna sanırım aşık oldu. Ayrı odalardaydı bir araya geldiler yarım saat falan sonrasında bana çok hırçın davranmaya başladı. Asla ısırmazdı ısırıyor parmağımı birde çok konuşurdu konuşmuyor hiç. Ne yapayım bir daha karşılaşmamaları daha mı iyi lütfen yardım
Kendi türlerin gördüklerinde bu tür olaylar gözlemlenebiliyor.Ama eğer size bağşıysa ve uzun zamandır konuşuyorsa bir süre sonra tekrar size gelecek ve konuşacaktır.Eş olarak gördüğünden ayırdığınız için hırçın şuan.çocuğu sevdiğinden ayırmışssınız