Kuşum da ishal sorunu

Cicikuş_parıltı

iyikus.com Üyesi
Merhaba hepinize ben daha bugün yeni bir dişi kuş aldım 2 aylık cinsiyeti ve kaç aylık olduğunu burdan öğrendim fakat kuşum ishal ve kuşumun ishali kuşumun dışkı yaptığı yerin çevresini de etkilemiş maalesef oturduğum yerde pek veteriner yok ve tatlı kuşumu kaybetmekten korkuyorum bunun için ne yapabilirim

Konuyı detaylıca inceleyiniz.

Oyla 0
Yeni bir ortama geldiği için ishal durumu görülebilir:) Elinizde var ise Probiyotik takviyesi verebilirsiniz. Hem dışkısını toparlar, hem de ortama alışmasını hızlandırır. Eğer Probiyotik yok ise ve almayı düşünürseniz, Röhnfried Entrobac'ı kesinlikle tavsiye ederim ?

Oyla 0
Yeni bir ortama geldiği için ishal durumu görülebilir:) Elinizde var ise Probiyotik takviyesi verebilirsiniz. Hem dışkısını toparlar, hem de ortama alışmasını hızlandırır. Eğer Probiyotik yok ise ve almayı düşünürseniz, Röhnfried Entrobac'ı kesinlikle tavsiye ederim ?
Merhaba probiacti-bird Tavsiye ediyormusunuz.

Oyla 0
Ben petshop dan ishal engelleyeci vitamin aldım sizce geçirirmi (ozzy vit)

Oyla 0
yer/yem değişikliğinde dışkı bozulması olabilir, kuşun ve dışkılarının net fotolarını atarmısınız?

Oyla 0