Kuşum geceleri tuhaf sesler çıkartıyor

Zeki Can

Yeni Üye
Adım Zeki bu siteyi kuşumun geceleri çıkardığı garip seslere çare ararken buldum.İki tane kanaryam var şimdiye kadar hiç bir sağlık problemi yaşamamıştım ikiside çok uzun süredir bende
1-2 ay önce dişi kanaryam vik vik diye geceleri sesler çıkartmaya başlamıştı durum o zaman çok ciddi değildi ve geçmişti ama şimdi son 2 3 gündür nefessiz kalır gibi olup benide çok strese ve endişeye sokuyor,bunun çaresi nedir.

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Solunum enfeksiyonu muhtemelen.. Ancak bir çok farklı hastalıkta solunum sorunları oluyor. Bakteriyel enfeksiyonlar, mantar enfeksiyonları, hava kesesi parazitleri, protozoalar hepsinde solunum problemi olabiliyor.. Bu yüzden tedavisi biraz zor. İlk etapta doksisiklin etken maddeli bir ilaç başlanabilir..
1652048789906.png

Zeki Can

Yeni Üye
Solunum enfeksiyonu muhtemelen.. Ancak bir çok farklı hastalıkta solunum sorunları oluyor. Bakteriyel enfeksiyonlar, mantar enfeksiyonları, hava kesesi parazitleri, protozoalar hepsinde solunum problemi olabiliyor.. Bu yüzden tedavisi biraz zor. İlk etapta doksisiklin etken maddeli bir ilaç başlanabilir..
Ekli dosyayı görüntüle 23958
hangi ilacı almamı önerirsiniz hocam eczaneden temin edicem demi bide kuşuma nasıl içiricem

Zeki Can

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 23958
bir de uyurken kuyruğu titriyo ve bazen uyanıyo bu yüzden

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aramiza hoş geldiniz. Destek kismini diğer konunuzda konuşalım 🌞