Kuşum hasta mı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dh23m
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dh23m

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar 3.5 yaşında dişi bir muhabbet kuşum var son günlerde biraz hareketsiz durmaya başladı biraz kilo almış sanırım sizce bi hastalığı mı var yoksa kilodan mı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi akşamlar 3.5 yaşında dişi bir muhabbet kuşum var son günlerde biraz hareketsiz durmaya başladı biraz kilo almış sanırım sizce bi hastalığı mı var yoksa kilodan mı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Öncelikle geçmiş olsun. Kuşunuz kilo almaktan ziyade hasta belli ki. Oldukça kabarık duruyor. Temiz peçete üzerinde dışkı ve kuşun videosunu ekleyebilirseniz, daha net bir şey söylenebilir.

Öncelikle geçmiş olsun. Kuşunuz kilo almaktan ziyade hasta belli ki. Oldukça kabarık duruyor. Temiz peçete üzerinde dışkı ve kuşun videosunu ekleyebilirseniz, daha net bir şey söylenebilir.
Hocam merhaba mesajınız için çok teşekkür ederim.
Biz alalı 3.5 sene oldu ve hiç hastalanmamıştı herşeyine dikkat ederiz o yüzden çok şaşkınız ve üzgünüz

şu anda yemesinde içmesinde sorun yok hatta çok fazla yem yemeye başladı buyrun buda videosu resminide ekledim

Çok yem yeme durumu hastalık durumu olabiliyor. Göğüs şişkinliği bir çok nedenden olabiliyor, veterinerin verdiği ilaçları mutlaka öğrenin.

Hocam merhaba veterinere götürdüm bactrim diye bir şurup verdi.
Şu anda kuşun durumu bu
Güncel Dışkısınıda ekledim