Kuşum Hasta Yardım!

Melike Gül

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar kuşum ölecek gibi lütfen yardım edin. Az demin kafes tabanındaydı dışarı çıkardık halsizdi biraz dal darı yedirdim avucumuzun içindeydi. Lütfen yardım edin şuan biraz daha iyi ama hala halsiz elle besleme maması yapmayı düşünüyorum çünkü şuan dal darı veriyorum elimden alıyor ama yemiyor yada yiyemiyor yumurtayı haşladım annem bebe bisküvisi almaya gitti biraz içine doğrayacağım inşallah.Bir tane şırınga var iğnesini çıkardım onu kullanmayı düşünüyorum . Ne yapabilirim ilk kez şırıngayla yemek vereceğim fazla vermekten korkuyorum bana yardımcı olur musunuz başka ne yapayım??? Lütfen yardım edin

Bir dost sahiplendiğinizde durumlar o kadar çok değişiyor ki kendimden biliyorum, kuş besleyeceğimi hiç düşünmemiştim. Bi' noktadan sonra ister istemez bağ kuruyorsun, ailenden biri oluyor. Kendim su içmezken suyunu tazeleme ihtiyacı hissediyorum 8 saat geçmeden. Çok yemek yemem fakat yemine bakarım saatte 1, üflerim, yenilerim. Dost sahiplenmek bambaşka bir duyguymuş onu anladım, fazla bağlanmak istemiyorum ama elimden gelen bir şey değil bir gün öldüğünde çok üzülürüm evet ama yaşattığı duygular için çok teşekkür ederim sanırım. Üzülme diyemem, yaşa duygularını çünkü yaşattığı duygular özel.

Oyla 0
Bir dost sahiplendiğinizde durumlar o kadar çok değişiyor ki kendimden biliyorum, kuş besleyeceğimi hiç düşünmemiştim. Bi' noktadan sonra ister istemez bağ kuruyorsun, ailenden biri oluyor. Kendim su içmezken suyunu tazeleme ihtiyacı hissediyorum 8 saat geçmeden. Çok yemek yemem fakat yemine bakarım saatte 1, üflerim, yenilerim. Dost sahiplenmek bambaşka bir duyguymuş onu anladım, fazla bağlanmak istemiyorum ama elimden gelen bir şey değil bir gün öldüğünde çok üzülürüm evet ama yaşattığı duygular için çok teşekkür ederim sanırım. Üzülme diyemem, yaşa duygularını çünkü yaşattığı duygular özel.
Aynen öyle çok güzel bir duygu gerçekten, bir anda aileden biri oluyorlar

Oyla 0