Kusum kursak mantarı odu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mete.q
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mete.q

Yeni Üye
Dişi kuşum durmadan kafasını yukarı aşağı sallıyor" hıh hıh "diye bir ses çıkarıyor hiç ilacım yok şuan elimde şuan öğrendim kursak mantarı olduğunu . Poposunda dışkı var gaga altı tüyleri dökülmüş kabarik duruyo devamlı . 3 tane yavrusu 3 tanede yumurtadan çıkacak olan yavrusu var inanın ne yapacağımı hiç bilmiyorum acil destek verebilirseniz çok sevinirim . İnşallah bilgilendirmelerinizle kuşumu kurtarırım

merhaba, kısa bir video talep edeceğim. Solunum yolu sorunları da olabilir. Kuluçka süresi tüy kaybı yoğun olduğu için onu son planda düşünmek gerek. Kuştan genel bir görünüm videosu ya da görseli atınız.

merhaba, kısa bir video talep edeceğim. Solunum yolu sorunları da olabilir. Kuluçka süresi tüy kaybı yoğun olduğu için onu son planda düşünmek gerek. Kuştan genel bir görünüm videosu ya da görseli atınız.
İnstagraminiz varsa eger verirseniz video atabilirim kaliteyi en dusuge ldim 6 saniyelik video atilmiyor hala

Şu aşamada yavrular çıkmadan triflucan, mikostatin ya da flagy gibi bir ilaç kullanin 4 gün. Kursak enfeksiyonu ise iyi gelecektir ancak durum farklı ise şuan tedavi edemezsiniz. Kuluçkayi bitirmeniz gerekir

Şu aşamada yavrular çıkmadan triflucan, mikostatin ya da flagy gibi bir ilaç kullanin 4 gün. Kursak enfeksiyonu ise iyi gelecektir ancak durum farklı ise şuan tedavi edemezsiniz. Kuluçkayi bitirmeniz gerekir
hasta dişi kuşumu ayirmak istiyorum kafesten , kalan 3 yumurtasini japones disim 3 gun once 1 yumruta yaptı onun altina koysam hasta disimin yumurtalarınin 3 üde 5 gune cikar ama japonesin yumurtasi 18 gun sonra cikacak sıkıntı olurmu ?. Hasta disinin 3 yavrularinada erkek baksa olur mu ? Nasıl olur boyle yapsam fikirlerinizi bekliyorum acilen

hasta dişi kuşumu ayirmak istiyorum kafesten , kalan 3 yumurtasini japones disim 3 gun once 1 yumruta yaptı onun altina koysam hasta disimin yumurtalarınin 3 üde 5 gune cikar ama japonesin yumurtasi 18 gun sonra cikacak sıkıntı olurmu ?. Hasta disinin 3 yavrularinada erkek baksa olur mu ? Nasıl olur boyle yapsam fikirlerinizi bekliyorum acilen
Sorun olabilir bence. Yavruları diğer çiftte çıkartıp eski yuvaya almayı deneyebilirsiniz, el beslemeyle büyütebilirsiniz ya da diğer çiftinizin yeni yumurtalarını altlarından alarak koyduğunuz 3 yumurtayı büyütmesini sağlayabilirsiniz. 3 ihtimal var bana göre.

Maalesef yeni yumurtlayan bir kuşa çıkmak üzere olan yumurta kaydırmak sorun oluşturur. Onun yumurtalarını çöpe atmak gibi bir durum bu. Erkek kuşlar genelde yavru bakar ancak sorun besleme dışında ısıtma problemi konusunda erkek kuşlar sorun yaratıyor. Bu nedenle biraz tüylenene kadar beklemek lazım