Kuşum kusmaya başladı bu sefer 😣

Acaba çok yem yediği için mi kusuyor diyecektim ama büyük ihtimalle hasta olabilir. Hiç veterinere götürdünüz mü?
Kumu çok yiyor yiyip yemediğini bilmiyorum oyun amaçlı yapıyor sabah çok yapmıştı kusmayı şimdi yapmadı inşallah yapmaz bidaha
Ceresi de beyaz kahve olunca kusunca korktum

Kumu çok yiyor yiyip yemediğini bilmiyorum oyun amaçlı yapıyor sabah çok yapmıştı kusmayı şimdi yapmadı inşallah yapmaz bidaha
Ceresi de beyaz kahve olunca kusunca korktum
Kumu çok yemesi de kusma yapabilir ben kendi kuşumdan biliyorum. Bir süre gözlemleyin kumu çok kaçırıyorsa muhtemelen ondandır kum miktarını azaltın. Kusma yine olursa buraya yazın lütfen. Kur kusması da olabilir, erkek kuşlarda çok gözlemlenir.

Kumu çok yemesi de kusma yapabilir ben kendi kuşumdan biliyorum. Bir süre gözlemleyin kumu çok kaçırıyorsa muhtemelen ondandır kum miktarını azaltın. Kusma yine olursa buraya yazın lütfen. Kur kusması da olabilir, erkek kuşlarda çok gözlemlenir.
Yok tırnağa kur kusması bi kaç kere yaptı sonra yapmadı hiç. Yem saçıyor ağzından çıkarıyor kumu aldım önünden yemini yiyor darıyı. Suyunu da içiyor şükür.