Kuşum öksürüyor nedeni ne olabilir ?

Çözüm
Öncelikle sakin olup panik yapmayıp konunuza olayla ilgili, özenli bir Türkçe kullanarak anlatın. Kuşun ne yaptığını veya ne yapmadığını siz görüyorsunuz, biz görmüyoruz. Bu sebeple bizim de görebileceğimiz şekilde video eklemeniz gerekiyor. Sonuçta bu sitede veya benzeri oluşumlarda medyumlar yer almıyor. Siz ne kadar detay belirtirseniz bizlerde o kadar konuya hakim olabiliyoruz. Muhabbet kuşlarının ben öksürdüğünü duymadım bilgisi olan varsa "öksürme" ile ilgili yorum yapabilir. Ben sadece hapşırığını biliyorum. Günde birkaç defa yapmasının bir sakıncası olduğunu da düşünmüyorum. Biz insanlarda hapşırırız ama bunun sebebi kesinlikle hasta olduğumuz anlamına gelmez. Kuşunuz tüyünü kaşırken burnuna ince tüyler gelmiştir hapşırabilir...
Tabi sizinde daha detaylı bilgi vermeniz gerekiyor
Kısa bir video güncel dışkı ve tünek üzerinde ki görselini paylaşırsanız seviniriz

Dışkılar net değil
Temiz peçete üzerinde olacak şekilde paylaşırsanız sevinirim
Ballı kreker zararlı
Suyuna hangi vitamini koydunuz ?

Bu şekilde dışkı net değil maalesef
Biraz sakın olun isterseniz
Yardımcı olmaya calisicaz
Benim bu şekilde anlamam pek mümkün değil arkadaşlar da baksın
Kısa video da bekliyorum ve daha detaylı bilgi

Ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum gerçekten sizden istediğim şeyleri yaparsanız kuşunuza daha sağlıklı yardımcı oluruz ama bu şekilde çok zor 🤷

Vido nasil cekiliyo bilmiyomama herşeyi gayet yerinde dişkısıda gayet iyi sadece kapı önunde souk ve surekli deil gunde 4 veya 5 kez oksurul lutfen bisey yazın şuanda kuş tunek üzerinde yatıyo sabahta gayet iyi ötüp oyun oynuyo

kuşunuz öksürürken videosunu ilk telefondan çekin sonra streamble.com diye bir site var bu siteye çektiğiniz videoyu yükleyin yükleyince altında videonun bağlantıyı kopyala diye bir yazı var ona basın yani bağlantıyı kopyalayın ve bu sitede bağlantıyı yapıştırıp paylaşın

kuşunuz öksürürken videosunu ilk telefondan çekin sonra streamble.com diye bir site var bu siteye çektiğiniz videoyu yükleyin yükleyince altında videonun bağlantıyı kopyala diye bir yazı var ona basın yani bağlantıyı kopyalayın ve bu sitede bağlantıyı yapıştırıp paylaşın
Kuşum cok deil gunde ya 2 yada 3 Kez oksuluyo sabah kapı acık onun bulundu oda souk anlata biliyomu

Moderatörün son düzenlenenleri:
Vido nasil cekiliyo bilmiyomama herşeyi gayet yerinde dişkısıda gayet iyi sadece kapı önunde souk ve surekli deil gunde 4 veya 5 kez oksurul lutfen bisey yazın şuanda kuş tunek üzerinde yatıyo sabahta gayet iyi ötüp oyun oynuyo
Video ve görsel nasıl yüklenir ile ile ilgili bağlantı paylaştım
Takip ederseniz
Kelimeleri ve cümleleri eksik yazmayın
Lütfen !!!!

Son düzenleme:
Video ve görsel nasıl yüklenir ile ile ilgili bağlantı paylaştım
Takip ederseniz
Kelimeleri ve cümleleri eksik yazmayın
Lütfen !!!!
Özurdulerim ilk önce benim kuşum herşey yapıyo yemini suyunu kumunu gaga taşini yani kisacasi kafesin icinde sağliklı bi şekilde oynuyo bağiriyiyo ses cıkartıyo gayet iyi sadece bulundu ortamı biraz souk ve bunun sonucunda öksülüyo onun hakında ne yapmam lazım onu soruyom

Özurdulerim ilk önce benim kuşum herşey yapıyo yemini suyunu kumunu gaga taşini yani kisacasi kafesin icinde sağliklı bi şekilde oynuyo bağiriyiyo ses cıkartıyo gayet iyi sadece bulundu ortamı biraz souk ve bunun sonucunda öksülüyo onun hakında ne yapmam lazım onu soruyom
Kuşunuz hapsiriyor muhtemelen hava akımına maruz kalmış
Kuşunuzun konumunu değiştirme şansınız varsa yerini değiştirin
Bir kaç güne toplanır diye düşünüyorum
Bir kaç gün sonra geçmezse
Aynı konu üzerinden devam edip takip edelim