Kuşum uçamıyor

alquistenvy

Yeni Üye
merhaba 2,5 aylık muhabbet kusu sahiplendim 2 hafta öncesinde. Kuşu ilk kafesten çıkardığımda uçamadı kafestede sürekli yerde dolaşıyor tüneğe zor çıkıyor. ne kadar çırpınsada uçamıyor (kuşa zarar gelmemiştir yatak üzerine düştü.) Görünürde de bir yarası yok. sıkıntıyı anlayanlar yazabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler

görüntü olarak bir sorun görünmüyor. Dışkısı nasıl, peçeteye veya kağıda boyama yapıyor mu?

görüntü olarak bir sorun görünmüyor. Dışkısı nasıl, peçeteye veya kağıda boyama yapıyor mu?
evet dışkısı boyama yapıyor, yemek fazla yemiyor. daha yeni sahiplenmeme rağmen elimden daldarı yiyip sevdiriyor kafeste büyük ihtimal dengede duramadığından düşüyor sürekli garip davranışları var. daha öncesinde de çok muhabbet kuşu sahiplendim ama bu yavru anormal geldi davranışları. bakışları olsun hareketleri olsun çözemedim.

evet dışkısı boyama yapıyor, yemek fazla yemiyor. daha yeni sahiplenmeme rağmen elimden daldarı yiyip sevdiriyor kafeste büyük ihtimal dengede duramadığından düşüyor sürekli garip davranışları var. daha öncesinde de çok muhabbet kuşu sahiplendim ama bu yavru anormal geldi davranışları. bakışları olsun hareketleri olsun çözemedim.
durduk yere uçmadan kanat çırpıyor hızlı bir şekilde

Vücut ısısını dengelemeye çalışıyor olmalı
kafestede yerlerde dolaştığından hep üstü dışkı oluyor kafası eğik bir şekilde duruyor sürekli :/ zarar göreceğinden korktuğum için aldığım yerde değiştireceğim büyük ihtimal, diğer kuşum uçabilirken bu yavrucak bakakalsın istemiyorum. çok çok teşekkür ederim yardımlarınız için. 😞