Kuşum ve Tatil

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ilgın
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ilgın

iyikus.com Üyesi
Merhaba arkadaşlar.size bir sorum var.benim 1 tane muhabbet kuşum var ve yakın zamanda 1 haftalığına tatile gideceğiz.gideceğimiz yer 7 saat yaklaşık. Kuşumu yanıma mı almalıyım (kendi aracımızla gideceğiz) yoksa yemini suyunu verip eve mi bırakmalıyım. Tanıdık biri olamaz çünkü 3 aile gideceğiz diğerleri ise şehir dışında. Komşumuz da yok maalesef güvenebileceğimiz. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar.size bir sorum var.benim 1 tane muhabbet kuşum var ve yakın zamanda 1 haftalığına tatile gideceğiz.gideceğimiz yer 7 saat yaklaşık. Kuşumu yanıma mı almalıyım (kendi aracımızla gideceğiz) yoksa yemini suyunu verip eve mi bırakmalıyım. Tanıdık biri olamaz çünkü 3 aile gideceğiz diğerleri ise şehir dışında. Komşumuz da yok maalesef güvenebileceğimiz. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bence bir hafta uzun bir süre ben olsam yanımda götürürdüm.Benim de bir muhabbet kuşum vardı yaklaşık 9 yıl yaşadı.Benim 1 haftalık gittiğim tatiller oldu ama hepsinde bir komşuma bıraktım.

Oyla 0
Merhaba, kuşunuz tek ise eğer yanınızda götürmeli ya da ara ara kontrol edecek birine bırakmalısınız. Eğer öyle bir kişi yok ise götürmenizi öneririm.

Oyla 0