iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Kuşum yıkanmak istemiyor

GüzelKuş

Forum Sakini
Mesajlar
1,047
Çözümler
3
Tepki puanı
836
Yaş
29
Konum
Ankara
Ortaya bi tabak koydum. Icine ilik su koydum. Bekliyorum ama girmiyor. Sonra elime aldim kendim soktum. Hemen cikmak istiyo cirpiniyor. Var mi bi yonteminiz arkadaslar ?
 

Merve B.

Forum Sakini
Mesajlar
1,280
Tepki puanı
892
Yaş
28
Konum
ankara
Her kuş banyo yapmayı sevmiyor maalesef.Elinizle zorla soktuysanız da daha çok korkacaktır artık sudan.Sevdiği ve su koyabileceğiniz bir kap keşfetmelisiniz.Veya suyun içine sevdiği sebzelerden atarak deneyebilirsiniz.Benim kuşlarım mesela sadece cam bardaklarda yıkanıyorlar.Sizde onun sevip ilgisini çekecek birşey bulmalısınız
 

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,927
Çözümler
36
Tepki puanı
10,583
Yaş
29
Konum
Ankara
Banyoluk takın. Eğer girmezse, sevdiği bir sebzeyi koyabilirsiniz içine. Buda işe yaramazsa yem kaplarının biraz büyüğü olan yemliğe su doldurup asın. Bazen küçük bir kaba ilgi gösterebiliyorlar. Eğer bunlarda olmazsa kendiniz yıkamak yerine sprey şişesine su doldurup sıkabilirsiniz.
 

Damla Y.

Forum Sakini
Mesajlar
339
Çözümler
3
Tepki puanı
282
Yaş
31
Konum
Ankara
Ben geniş ağızlı suluk kullanıyorum. Onda yıkanma ihtiyacını gideriyor fakat banyoluğa girmiyor :( Sanırım su seviyesini iyi ayarlamakta önemli.
 
Üst Alt