Kuşumun ayağında morarma

Mvşprnss

iyikus.com Üyesi
İyi günler benim muhabbet kuşumun parmağında morluk fark ettim az önce sizce sebebi nedir ne yapmam gerekiyor ölümcül sonucu var mı çok endişeliyim sadece bi tane parmağında morluk var, bi de bu ara tüye girdi sanırım kafasındaki tüyler döküldü ve gözlerini kapatıyo kısık bakıyo halsiz olduğu için mi öyle yapıyo acaba ne yapmam gerekiyor bilemedim cevaplarsanız sevinirim image.jpgimage.jpg

Liebe55

Veteran
Okadar ciddi bir durum degil gibi geldi bana örneğin kuşun ayagını kontrol ettinizmi canı yanıyormu dokununca anlaşılır zaten
beyaz vazelin kantoran yagı sürmeniz hem morarmayı hemde pullanmayı önler.

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Merak etmeyin ben problem görmedim ama dediklerimi zaman zaman yapabilirsiniz kuşlarınızın ayagında pullanmalar olabiliyor korkulcak birşey degil banyoluk takın cici bıcı yapsın

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Bizim amacımız aile dostlarının saglığı için seferber olmak rica ederim

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, bence mutasyonuyla alakalı bir durum. Parçalı mutasyonlarda farklı ayak ve parmak renkleri söz konusu olabiliyor. Eğer morarma ise de pek ciddi bir durumu yok gibi geldi bana. Geçmiş olsun

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yinede göz takibine alın arada. Eğer ağrılıymış gibi ayak içeri çekme, parmak kullanamama ya da şuanki durumun kötüleşmesi halinde veterinere başvurun lütfen :)

Oyla 0