iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Kuşumun Ceresi ve Vilmectin sorusu :')

aleynagunesxx

iyikus.com Üyesi
Kuşumun Ceresi neden böyle dişi Bi kuş için normal mi dün soyulduğunu gördümde böyle şiş gibi niye yumuşak gibi değil. Vilmectin sorum ise facebooktan Bi tane buldum ama içeriği ne kadar doğru Bi Vilmectin bilemiyorum bildiğiniz varsa link veya numaralarını yoruma bırakır mısınız?

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Kuşumun Ceresi neden böyle dişi Bi kuş için normal mi dün soyulduğunu gördümde böyle şiş gibi niye yumuşak gibi değil. Vilmectin sorum ise facebooktan Bi tane buldum ama içeriği ne kadar doğru Bi Vilmectin bilemiyorum bildiğiniz varsa link veya numaralarını yoruma bırakır mısınız?
Kuşunun ceresi normal. Kızışmış dişi kuşlarda böyle kahverengileşme ve kabarma görülebilir. Yani kuşun şu anda üreme döneminde.
Vilmectin’e gelecek olursak Facebook üzerinden satış yapanlar var. Onlara güvenebilirsin. Yanlış bir şey olmaz. Eğer ben güvenemem diyorsan da aşağıdaki damlayı da kullanabilirsin. Vilmectin ile aynı etkiye sahiptir.

aleynagunesxx

iyikus.com Üyesi
Kuşunun ceresi normal. Kızışmış dişi kuşlarda böyle kahverengileşme ve kabarma görülebilir. Yani kuşun şu anda üreme döneminde.
Vilmectin’e gelecek olursak Facebook üzerinden satış yapanlar var. Onlara güvenebilirsin. Yanlış bir şey olmaz. Eğer ben güvenemem diyorsan da aşağıdaki damlayı da kullanabilirsin. Vilmectin ile aynı etkiye sahiptir.
Tamam o zaman vilmectin edeyim peki 1 damla boynuna 1 damla kuyruğuna damlatsam yeter mi fazlası zarar mı ikincisi de suyuna da katılabiliyor mu

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Tamam o zaman vilmectin edeyim peki 1 damla boynuna 1 damla kuyruğuna damlatsam yeter mi fazlası zarar mı ikincisi de suyuna da katılabiliyor mu
Kuyruğuna damlatmaya gerek yok. Ense bölgesine ense tüylerine üfleyerek deriyi açığa çıkardıktan sonra deriye 1 damla olacak şekilde kullanabilirsin.
Suya da katılabilir ama tavsiye etmiyorum ben. Alttaki konuyu inceleyebilirsin.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Maşallah sevimli bir dişi ama bakıma ihtiyacı var. Tüy döneminde + zor geçiriyor bir tık gibi. B vitamini kompleksi + ortam ısısı iyi ise banyo yapmasına olanak sağlayınız.
Vilmectin deriye temas etmeli bu nedenle ense derisine 1 damla

aleynagunesxx

iyikus.com Üyesi
Maşallah sevimli bir dişi ama bakıma ihtiyacı var. Tüy döneminde + zor geçiriyor bir tık gibi. B vitamini kompleksi + ortam ısısı iyi ise banyo yapmasına olanak sağlayınız.
Vilmectin deriye temas etmeli bu nedenle ense derisine 1 damla
B vitamin kompleksinden önerdiğiniz marka var mı

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Ne kadar bütçe ayırabileceğinizi bilmiyorum ama
Tollisan Med Tollyamin Forte Karaciğer Kas ve Tüy Düzenleyici Amino Asit (bölünmüşler oluyor bazı sitelerde. 35-40 Tl ye gelebilir bulabilirseniz.
Quiko bio ya da biotin öneririm şuan için.
Eğer bütçe çok kısıtlı ise araştırmanız gerekiyor. İçerisinde biotin olması lazım.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
Tollyamin alacaksan aşağıdaki linkten alabilirsin.

Hazal

Forum Sakini
Tollisanda biotin yok sanırım,oldukça ağır tüyde şu an da bizimkide.Muta-vit bitti gene onu mu sipariş etsem.İçeriğinde biotin var.

Hazal

Forum Sakini
Teşekkürler Kaan,bölünmüş olarak alacağım şimdilik Bt yi.Muta-vit kadar memnun kalırsam devam ederim.

aleynagunesxx

iyikus.com Üyesi
Ne kadar bütçe ayırabileceğinizi bilmiyorum ama
Tollisan Med Tollyamin Forte Karaciğer Kas ve Tüy Düzenleyici Amino Asit (bölünmüşler oluyor bazı sitelerde. 35-40 Tl ye gelebilir bulabilirseniz.
Quiko bio ya da biotin öneririm şuan için.
Eğer bütçe çok kısıtlı ise araştırmanız gerekiyor. İçerisinde biotin olması lazım.
Şey ben tollisan med tollyamin 20 ml ettim nasıl kullanacağım haftada kaç kez düzenli olarak kullanabilirim yada ayda filan? Bide eğer çok ağır geçiren kuşlar içinse iptal ettirebilirim

Üst Alt