Kuşumun dışkısı bozuluyor

cicikuss_4

Forum Sakini
Pazar günü kuşuma diazyme 256 verdim o zamana kadar sorun yoktu ondan sınra bu şekilde dışkısı bozuldu. Verdiğim miktar şöyle 100 cc suya çay kaşığının ucu ile mercimek kadar. Dün biraz da erik yemişti. Yemesinde keyfinde problem yok. Kısa bir video yüklüyorum. Sorun ne olabilir

Son düzenleme:
probiyotik ya da meyve kaynaklı olabilir, şimdilik yem dışı birşey vermeyin , sorun yarın da devam ederse akşam yazın (kuş ve dışkı kötüleşirse beklemeden yazın)

dışkı çok kötü değil ama etrafındaki yeşillik birazcık şüpheli

Oyla 0
probiyotik ya da meyve kaynaklı olabilir, şimdilik yem dışı birşey vermeyin , sorun yarın da devam ederse akşam yazın (kuş ve dışkı kötüleşirse beklemeden yazın)

dışkı çok kötü değil ama etrafındaki yeşillik birazcık şüpheli
Tamam dediğinizi uygulayacağım teşekkür ederim eğer dışkı yarın sabaha düzelmemiş olursa tekrar yollarım umarom ciddi bir sorun yoktur. Birde eğer probiyotik kaynaklıysa probiyotik vermemem mi gerelir bir daha

Oyla 0
çok takılmayın bunlara rahat olun, kullandığınız şeyler ilaç değil.

avisol-b yerine en azından avisol plus ya da avi-vit alıp haftada 1 gün verebilirsiniz. daha kaliteli vitaminler için forumda arama yapabilirsiniz

Oyla 0
çok takılmayın bunlara rahat olun, kullandığınız şeyler ilaç değil.

avisol-b yerine en azından avisol plus ya da avi-vit alıp haftada 1 gün verebilirsiniz. daha kaliteli vitaminler için forumda arama yapabilirsiniz
Dışlı bu şekildeydi bu sabah.Enerjisi yerinde şükür.Yeni probiyotik ve vitamin siparişi verdim(enterobact, gervit w, tolkyamin forte)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Oyla 0