kuşumun hareketi

mybadlands

iyikus.com Üyesi
anlamsızca onu omzumuza alınvica yada herhangi bir yere koyunca gelip kıyafizn yaka kısmını yada herhangi bir kısmını tutuyor ve bunu yapmaktan da vazgeçmiyor bu ne anlama geliyor 1618422173474.jpg

O bölgede ki en güvenli yer ya da tutunabileceği en yüksek alana yöneliyorlar.

Oyla 0
Kuşun dışkılarının resmini eklermisiniz bir bakalım..
öyle bir hastalık değil ayağına kan gitmiyor da veteriner ilaçlarını verdi şimdi azıcık da olsa yürüyebiliyor ama onu dışarı çıkarttığımızda yukarıdaki resimdeki hareketi yapıp duruyor ve sadece yatıyor sıkıntı bu ve hiç ötmüyor

Oyla 0
öyle bir hastalık değil ayağına kan gitmiyor da veteriner ilaçlarını verdi şimdi azıcık da olsa yürüyebiliyor ama onu dışarı çıkarttığımızda yukarıdaki resimdeki hareketi yapıp duruyor ve sadece yatıyor sıkıntı bu ve hiç ötmüyor

O hareketi yapması kendini güvende hissetmediğini gösteriyor. Kuşlar kendini güvende hissetmeyince gagasıyla biryerlere tutunur..

Yalnız ben ayağındaki sorunu tam anlayamadım açıkçası. Veteriner hangi ilaçları verdi? İsimlerini biliyormusnuz?

Oyla 0
O hareketi yapması kendini güvende hissetmediğini gösteriyor. Kuşlar kendini güvende hissetmeyince gagasıyla biryerlere tutunur..

Yalnız ben ayağındaki sorunu tam anlayamadım açıkçası. Veteriner hangi ilaçları verdi? İsimlerini biliyormusnuz?
aslında çok yakın duruyor bize ama veteriner avisol se diye bir vitamin verdi markası olmayan şırıngada bir krem verdi birde bebe aspirin verdi

Oyla 0