Kuşumun kafasındaki tüyleri kabartması

Saben

Yeni Üye
Muhabbet kuşum daha yavru 2.5 aylık olması lazım bize çok hızlı alıştı hemen sevdi aldığımızdada çok uysaldı ve 1 aylıktı kuşumun kulak kursak ve boynunu sevdiğim zaman tepkisi kafasını sağa veya sola yatırarak boynundaki tüyleri kabartıyor herhangi bir sorun olurmu veya bu bir sorun belirtisimi öğrenmek istedim

Saben

Yeni Üye
Merak etmeyin anladığım kadarıyla bir sorun belirtisi değil hatta çok hoşlarına gidiyor bu durum. Aşağıya video yükleyeceğim sizin kuşunuzda mı böyle yapıyor?
Evet benim kuşumda aynısını yapıyor çok şirin oluyor tam ısırırken yapınca mayışıyor uykusu geliyor rahatlıyor gibime geliyor

Saben

Yeni Üye
Merak etmeyin anladığım kadarıyla bir sorun belirtisi değil hatta çok hoşlarına gidiyor bu durum. Aşağıya video yükleyeceğim sizin kuşunuzda mı böyle yapıyor?
Birde birşey sorabilirmiyim kuşum bana çok güveniyor hatta elimde bile uyuyabiliyor ama bazı zamanlar enerjik olduğu içinmi bilemiyorum çok ısırıyor bu ısırıklar bazen çok acıtıyor bazende yalıyor gibi oluyor ısırması konusunda yapabileceğim birşey varmı

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Birde birşey sorabilirmiyim kuşum bana çok güveniyor hatta elimde bile uyuyabiliyor ama bazı zamanlar enerjik olduğu içinmi bilemiyorum çok ısırıyor bu ısırıklar bazen çok acıtıyor bazende yalıyor gibi oluyor ısırması konusunda yapabileceğim birşey varmı

Saben

Yeni Üye
Sağolun hocam bunun muhabbet kuşları için olanı varmı yoksa burda anlattıklarınız muhabbet kuşları içinde geçerlimi

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
muhabbet içinde geçerlidir evet