Kuşumun kanadı havada asılı kalıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan chaosid
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

chaosid

iyikus.com Üyesi
Merhaba. Herhangi bir düşme çarpma olmadı. Kafesin içinde duran bir kuşumdu. Baktım kanadı havada asılı kalıyor. Kırıldı mı acaba dedim ve dışarı çıkardım. Ama gayet güzel uçabiliyor, hiçbir sorun yok. Ama kanadını sürekli bu şekilde tutuyor ve kanat titriyor. İlk defa böyle bir şey gördüm. Kafeste incittiğine şahit olmadım. Bir ara dışarı çıkabilmek için çırpınıyordu. Çok deli hareketleri var, taban yemliği oradan oraya fırlatır çıkmak için. O esnada kanadını mı incitti acaba?

Sizce bu nedir? (Video ekliyorum)

Video

Son düzenleme:
Teşekkürler, biraz içim rahatladı şimdi. Kontrol ettim, tüylerde kırılma yok. Kafes içinde de tüy yok. Kanaması da olmamış. Kafeste olmayı sevmiyor, stresten de olabilir diyorlar. Ama genelde hep dışarıdalar.

Şimdi kafes içinde mi tutmalıyım yoksa dışarıda mı kalsın?

Teşekkürler, biraz içim rahatladı şimdi. Kontrol ettim, tüylerde kırılma yok. Kafes içinde de tüy yok. Kanaması da olmamış. Kafeste olmayı sevmiyor, stresten de olabilir diyorlar. Ama genelde hep dışarıdalar.

Şimdi kafes içinde mi tutmalıyım yoksa dışarıda mı kalsın?
hiç fark etmez aslında. Biraz egzersiz yapması daha uygun olacaktır.

Biraz toparladı. Artık sürekli havada tutmuyor. Bir kapalı bir açık. Açıklığın aralığı da azaldı. Düzeliyor sanırım. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.