Kuşunun kafesi bu çifthane kafesten olan varsa kafes düzenini atabilir mi?

İntenre

Çifthane kafes yazın birbirine yakın farklı modeller çıkıyor internette fiyatlar 70 120 civarı
@Muratsani kafesinden arıyorum çocuk gibi tepinicem parmağımla gösterip onu onu :(
İnternette o fiyat aralığındakilere yapılan yorumlar hep yarım ağız yok mandalı şöyle yok yemlik kırık :(

akyolkardesler sitesinden kafes bakmanızı öneririm. Bu fiyattan daha uygun, benzer kafesler bulabilirsiniz

Çok pahalı :eek: Arabölmeli kafes mi istiyorsunuz ve ne için?
Evet ara bölmeli, kuşları henüz bir arada uyutamıyorum korkumdan. Aslında gün içinde beraberler ancak gece ben uyuyunca onları bırakmak istemiyorum bir süre daha yanyana, erkek kuş biraz ürkek dişi yavruda olsa tedirgin oluyorum hatta ara bölmesi paravan gibi olsa gece benim için daha iyi birbirlerini görünce yapışıyolar ayrı kafeste bile tellere.. sizinkinin ebatı çok iyi aşırı büyük bişey aramıyorum 2 haftadır 2 kafesi günde 2 şer kez temizlemekten imanım gevredi

Ekli dosyalar

• 66E34960-E8D3-475E-9601-79B91E5A5D19.jpeg
    66E34960-E8D3-475E-9601-79B91E5A5D19.jpeg
    246.4 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Bu ürünü alabilirsin. Bende kullanıyorum bundan. Eski fiyatı havaleyle kargo dahil 150 idi. Şimdi 180 e geliyor.

Kargo sistemleri saçma.

Bu nedenle, eğer ilaveten tünek, yemlik vs. almak istersen kafesin yanına, ki öneririm, gayet makul fiyatlar:) kargo bedeli saçma bir şekilde eklediğin her kalem ürüne göre artacaktır:)

O zaman "kargo ücretini kendim ödeyeceğim" seçeneğini işaretle.

Havale seçersen daha az ücret ödersin.

Kafes şuan evde değil apartmanın bodrumunda kuşu daha almadım ama n11de satıcı adı İzmirpetshoppp yanında 4 yemlik 2 suluk ve ne yazık ki plastik tünek geldi