Lutfen acil muhabbet kusuma yardim

Elif K.

Yeni Üye
Merhaba 5 yaşındaki disi muhabbet kusum normalde sağlıklı ve mutlu bir kuş ama son bir haftadır sürekli kabarıyor sürekli yaramazlık yapan ve öten kuş konuşmuyor yem yemiyor ve son iki gündür fark ettik ishali var ve kusuyor sonra patates yedirdim ishali için biraz yedi onu bile kustu sonra bugün tamamen hareketsiz hale geldi yürüyemiyor yatarken dengesi bile olmadığı için tutuyoruz sonra veterinere götürelim dedik fakültenin kanatlilar kısmı kapalıydı bir sürü veterinere daha gittin hiçbiri kuş bakmiyordu sadece biri 1 tane ilaç yazdı 2 tane vitamin dediği miktarlarda icirdik onu bugün bira hafif toparlar gibi oldu akşama doğru tekrar kotulesmeye başladı şuan yatırıyor lütfen yardim edin ayrıca dilinin ucunda hafif beyazlık vardı lütfen bilginiz varsa yardım edin

Anlattıklarınıza göre kuşun durumu kritik evrede. Kuşun kısa bir videosunu ve dışkı resmini atarmısınız. Veterinerin verdiği ilacın ismini biliyorsanız onuda yazın.

Kuş yem yemiyorsa yumurta haşlayın sarısını ezip sulandırın biraz, içine mısır unuda ekleyebilirsiniz. Çay kaşığı ile yedirmeye çalışın. Aç kalmaması önemli..

Anlattıklarınıza göre kuşun durumu kritik evrede. Kuşun kısa bir videosunu ve dışkı resmini atarmısınız. Veterinerin verdiği ilacın ismini biliyorsanız onuda yazın.

Kuş yem yemiyorsa yumurta haşlayın sarısını ezip sulandırın biraz, içine mısır unuda ekleyebilirsiniz. Çay kaşığı ile yedirmeye çalışın. Aç kalmaması önemli..
Dün yumurta haşlayıp biraz yedirmistik maalesef öldü

Geri