Lütfen acil yardım edin Muhabbet kuşum çekirdek çok hasta ne yapabilirim

cekirdekkusum

Yeni Üye
Çekirdek 1 günde kötü oldu,sabah baktığımda kabarık bir şekilde duruyordu veterinere götürdük suyuna damlatmam için ilaç verdi kullandım şimdi kursağı çok şiş sürekli salya akıtıyor ötmüyor ishal ile başladı ağzında bir şeyler yiyormuş gibi yapıyor ve yemler sürekli gagasına yapışık kalıyor.sürekli ötme gibi değil de hiç çıkarmadığı bir şekilde vik diye ses çıkarıyor sürekli uyuyor lütfen yardım edin.en son veterineri tekrar aradım suya damlattığım ilacı 1 damla olarak ağzına damlatmamı söyledi

Ekli dosyalar

• IMG_0142.jpeg
    IMG_0142.jpeg
    413.9 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Kabarikligi kötü duruyor güncel dışkı resmini görebilirmiyiz temiz peçete üzerinde olacak şekilde veterinerin verdiği ilacın ismini öğrenirseniz arkadaşlar daha detaylı yardımcı olacaktır

Çok geç kalınmış gibi duruyor :(. Kritik saatlerinde ne yazık ki. Verilen ilaç adı nedir, salyalar temizlenmeli ve elle besleme yapılmalı. A21 nutribird elle besleme maması kullanılabilir.

Çok geç kalınmış gibi duruyor :(. Kritik saatlerinde ne yazık ki. Verilen ilaç adı nedir, salyalar temizlenmeli ve elle besleme yapılmalı. A21 nutribird elle besleme maması kullanılabilir.
Bugün ansızın oldu dün hiçbir şeyi yoktu salyaları sürekli temizliyorum, yemini kendi iştahlı bir şekilde yiyor ancak sürekli yediği için saatte bir önüne koyuyorum,ilaç adını öğrenemedim maalesef :(