Mamamiamix Full+Full mama

Taha Avcu

Yasaklanmış Kişilik
Önceden kullanmış olduğum bu mamanın internette güzel bir deneyim paylaşılan yazısını bulamadım. Elimde resimler varken bununla ilgili tecrübelerimi de aktarmak istedim. İlk önce mamanın çok ağır bir kokusu var ve kuşlar belkide bu yüzden bir türlü yemiyor. Bir başka eksisi içinde yumurta yok. Benim kuşlar nasıl bir tarif yaparsam yapıyım yemedi bunu. Cama gelen kuşlara kuş yemi, yulaf vs koyarım herzaman. Mama çöpe gitmesin onlara vereyim dedim. Onlar bile yemedi. İnternette böyle bir yazı bulsaydım kesinlikle almazdım. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün değil. Kullanan kişilerden de memnun olmayı geçtim kuşum yedi diyen göremedim. Aslı varmı yok mu bilmiyorum ancak mamayı satmak sebebiyle kuşlara enerjik görünmeleri için zararlı maddeler verdikleri söyleniyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20201206_110357.jpg
    IMG_20201206_110357.jpg
    447 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20201206_110331.jpg
    IMG_20201206_110331.jpg
    540.8 KB · Görüntüleme: 14
Taha öyle ortak şeyler düşünüyoruz ki bu mamayla ilgili anlatamam. Yumurta maması değil baharat, toz karışımı bir mama. Maalesef bende yediremedim kuşlarıma ve kokusu da dediğin gibi hoş değil. Sahibini bir şekilde tanırım ancak mama maalesef fiyasko :(

Arkadaşlar bu mama değil birkere mama katkısı gibi birşey! Aşağı görselde ekliyeceğim birazdan bu ürünü tahminen şu şekilde yapıyorlar, ne kadar bakliyat, tahıl, tohum, un, baharat var ise hepsini bir güzel karıştırıp rondodan geçiriyorlar bitti gitti :) Bilen bilir normal bir mama böyle yapılmaz...

Birincisi mamanın içinde haddinden fazla malzeme var, ikincisi bu malzemelerin hepsi çiğ!, üçüncüsü hem bu kadar çok malzemeyi hemde çiğ olarak kuşlara verdiğinizde ne olur biliyormusunuz? başta karaciğeri inanılmaz yorarsınız, ikincisi kuşların sindirim sistemini alt üst edersiniz bozarsınız ve kuşları tüyede sokması cabası...

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Arkadaşlar bu mama değil birkere mama katkısı gibi birşey! Aşağı görselde ekliyeceğim birazdan bu ürünü tahminen şu şekilde yapıyorlar, ne kadar bakliyat, tahıl, tohum, un, baharat var ise hepsini bir güzel karıştırıp rondodan geçiriyorlar bitti gitti :) Bilen bilir normal bir mama böyle yapılmaz...

Birincisi mamanın içinde haddinden fazla malzeme var, ikincisi bu malzemelerin hepsi çiğ!, üçüncüsü hem bu kadar çok malzemeyi hemde çiğ olarak kuşlara verdiğinizde ne olur biliyormusunuz? başta karaciğeri inanılmaz yorarsınız, ikincisi kuşların sindirim sistemini alt üst edersiniz bozarsınız ve kuşları tüyede sokması cabası...

Ekli dosyayı görüntüle 9834

Ekli dosyayı görüntüle 9835
Katılıyorum abi kesinlikle böyle yapıyor.