Meltblown filtreli maske?

roadhouseblues

Veteran
Herkese merhaba.Biliyorsunuz ki meltblown filtresi olmadan maskeler bir işe yaramıyor.Piyasada meltblown diye geçen Evony marka aldım ancak 3 katmanı da spunbond çıktı.Siz hangi maskeleri kullanıyorsunuz?

Herkese merhaba.Biliyorsunuz ki meltblown filtresi olmadan maskeler bir işe yaramıyor.Piyasada meltblown diye geçen Evony marka aldım ancak 3 katmanı da spunbond çıktı.Siz hangi maskeleri kullanıyorsunuz?
Ben helalpoint markasını kullanıyorım.
Buda içinin ve dışının fotosu.

Ekli dosyalar

• IMG_20210409_201020.jpg
    IMG_20210409_201020.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20210409_201119.jpg
    IMG_20210409_201119.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20210409_200959.jpg
    IMG_20210409_200959.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20210409_201129.jpg
    IMG_20210409_201129.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20210409_201140.jpg
    IMG_20210409_201140.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 12
Zamanında bu maskeyi kullanmıştım:
1617994909375.png

Nefes almakta zorluk çekmiyorsunuz sıkı da tutuyor yüze tam oturuyor yani. Kalite olarak da iyi yani benim hoşuma gitti. Tavsiye eder miyim, evet ederim hem fiyatı da uygun. MUSK markasının da benzer bir ürünü var ama ben denemedim. (Her ikisi de Meltblown'lu) Maske alırken N95, FPP2 olmasına özen gösterin..

Son düzenleme:
karşınızdaki için tek, kendinizi korumak için çift maske takın. üstteki maske alttakine göre biraz daha yukarıda olsun. bilindik marka olması önemli, işporta tezgahından ucuz diye almayın. merdivenaltı tekstil imalathaneleri çok kötü koşullarda üretim yapıyor şu an

Zamanında bu maskeyi kullanmıştım:
Ekli dosyayı görüntüle 15555

Nefes almakta zorluk çekmiyorsunuz sıkı da tutuyor yüze tam oturuyor yani. Kalite olarak da iyi yani benim hoşuma gitti. Tavsiye eder miyim, evet ederim hem fiyatı da uygun. MUSK markasının da benzer bir ürünü var ama ben denemedim. (Her ikisi de Meltblown'lu) Maske alırken N95, FPP2 olmasına özen gösterin..
Biliyormusunuz Almanya da sadece bu maske takılabiliyor. Diğer maskelere ceza var. Böylece herkes kaliteli maske takıyor.

Bizim ülkemizde millete maske taktıramıyoruz?

Biliyormusunuz Almanya da sadece bu maske takılabiliyor. Diğer maskelere ceza var. Böylece herkes kaliteli maske takıyor.

Bizim ülkemizde millete maske taktıramıyoruz?

Avusturya/Viyana'da da öyle..

Görünüşe göre pek faydası olmamış :D

karşınızdaki için tek, kendinizi korumak için çift maske takın. üstteki maske alttakine göre biraz daha yukarıda olsun. bilindik marka olması önemli, işporta tezgahından ucuz diye almayın. merdivenaltı tekstil imalathaneleri çok kötü koşullarda üretim yapıyor şu an

Benim arkadaşın zeytinburnunda merdiven altı konfeksiyonu var, yanında sigortasız afgan, suriyeli, özbek falan çalıştırıyor neyse :) Bu arkadaş korona çıktığından beri elindeki bütün kumaşlardan maske yapmaya başladı. Renk renk desen desen nasıl istersen yani :P Bizde beleş diye aldık kullandık tabi aradan bir ay geçmedi korona oldum. Ulan dedim senin yapıcağın maskeninde senindee :D

Benim arkadaşın zeytinburnunda merdiven altı konfeksiyonu var, yanında sigortasız afgan, suriyeli, özbek falan çalıştırıyor neyse :) Bu arkadaş korona çıktığından beri elindeki bütün kumaşlardan maske yapmaya başladı. Renk renk desen desen nasıl istersen yani :p Bizde beleş diye aldık kullandık tabi aradan bir ay geçmedi korona oldum. Ulan dedim senin yapıcağın maskeninde senindee :D

çok geçmiş olsun