Menekşe'min tatlı uyuyuşuna bakınn 🙈🩷🐦🩷

Son düzenleme:
Masallah cok tatlilar, Çiko kafeste böyle yapmıyor ama üstümde veya hamakta bu şekilde uyuyor hatta alan darsa avucumun içinde uyurken falan komple köpek gibi kafasını zemine koyduğu bile oluyor, benim de aklımı kurcalıyordu ama normal sanırım 😀

Maşallah çok tatlı 😍♥️
Ohhh valla erkekte hâlinden pek memnun bakıyorum 😂 almış dişileri yanına keyifleer mükemmel
Aynen öyle bir de sürekli dimdik uyuyor. Diğerleri gibi kafasını eğmiyor ya da sırtına gömmüyor. Değişik bir stili var 🙈 Hep hareketli Maşallah. Çok hiperaktif. Asla kendini sevdirtmiyor. Kaçmıyor ama gagalıyor 😂 Korktuğundan değil erkeklik gururundan yapıyor besbelli 😀

Maşallah çok tatlı bu ya 🤗benim yağmurumda arada böyle uyuyor kafası iyice aşağıya düşüyor bayılıyorum bu hallerine 🥰bu uyurken başını en dik tuttuğu an mesela 😂Ekli dosyayı görüntüle 28792
Ah kuzum beniimmm ne kadar da tatlıymıışş çok şeker Maşallah Barekallah ne kadar masum duruyor öyle 🌸🥰😍

Masallah cok tatlilar, Çiko kafeste böyle yapmıyor ama üstümde veya hamakta bu şekilde uyuyor hatta alan darsa avucumun içinde uyurken falan komple köpek gibi kafasını zemine koyduğu bile oluyor, benim de aklımı kurcalıyordu ama normal sanırım 😀
Maşallah. Keşke benim kuşlarım da ele avuca gelse ben de avcumda uyuturum hatta ninni bile söylerim 😅 Bizim Menekşe de başını okşarken kafasını öyle eğiyor ki çoğu kez tünekten düştüğü oldu 😂❤️

Maşallah çok tatlı, tam ısırmalık 😍 Buda sultan papağanı versiyonu 😃 Bu şekil uyurken çekebildiğim tek fotoğraf, ne zaman çekmeye çalışsam uyanıyor beyefendi. İlk sahiplendiğimiz zaman çekmiştim bu fotoğrafı da, o zamandan beri hep böyle uyuyor, başını sağa yatırıp tek ayağını kaldırıyor, hiç başını arkaya gömüp uyuduğunu görmedim😅
89FB414E-8CA6-4594-A0C1-D1025EDCD6AA.jpeg

Maşallah çok tatlı, tam ısırmalık 😍 Buda sultan papağanı versiyonu 😃 Bu şekil uyurken çekebildiğim tek fotoğraf, ne zaman çekmeye çalışsam uyanıyor beyefendi. İlk sahiplendiğimiz zaman çekmiştim bu fotoğrafı da, o zamandan beri hep böyle uyuyor, başını sağa yatırıp tek ayağını kaldırıyor, hiç başını arkaya gömüp uyuduğunu görmedim😅
Ekli dosyayı görüntüle 28793
Ayy ne kadar şekermiş öyleee 😍 Maşallah Barekallah. Ne de güzel uyuyor keyfi yerinde belli ki. Kuzum benimm ❤️🥰 Sultan papağanlarını çok seviyorum.

Bu arada profil resminizdeki muhabbet kuşu bizim Maviş'in aynısı. Bir an o zannettim hatta 🤭

Ayy ne kadar şekermiş öyleee 😍 Maşallah Barekallah. Ne de güzel uyuyor keyfi yerinde belli ki. Kuzum benimm ❤️🥰 Sultan papağanlarını çok seviyorum.

Bu arada profil resminizdeki muhabbet kuşu bizim Maviş'in aynısı. Bir an o zannettim hatta 🤭
Gerçekten benziyorlar ama 😃💙 Benimkinin ismi de Ayaz’dı. Poyraz biraz gagalasada, yinede iyi anlaşırlardı. Kuzumu geçen sene kaybettim😞 Çok seviyordum kendisini; meloş, aşkım, cicikuş diye dolaşırdı evin içinde. Bir sabah aniden kötüleşince veterinere götürmüştüm, iğne vurmuşlar, o sabah avucumda son nefesini vermişti. Çok üzülüyorum ama yapacak birşey yok. Hastalığını anlayamadım da, aniden hayatını kaybetti. Geriye hep anıları kaldı, ölsede hep kalbimde yaşayacak kendisi

Gerçekten benziyorlar ama 😃💙 Benimkinin ismi de Ayaz’dı. Poyraz biraz gagalasada, yinede iyi anlaşırlardı. Kuzumu geçen sene kaybettim😞 Çok seviyordum kendisini; meloş, aşkım, cicikuş diye dolaşırdı evin içinde. Bir sabah aniden kötüleşince veterinere götürmüştüm, iğne vurmuşlar, o sabah avucumda son nefesini vermişti. Çok üzülüyorum ama yapacak birşey yok. Hastalığını anlayamadım da, aniden hayatını kaybetti. Geriye hep anıları kaldı, ölsede hep kalbimde yaşayacak kendisi
Ay kıyamam kuzum benim ya çok üzüldüm gerçekten 😥 Ben daha kuşumu kaybetmeden sırf duvara çarpıp bayıldı diye çok korkup ağlamıştım. Ondan sizi daha iyi anlıyorum. Allah şimdiki yaşayan kuşlarımıza sağlıklı uzun ömür versin. Onlar bizim biricik dostlarımız, çok seviyoruz hepsini 🤗🥰