Merhaba.Muhabbbet kuslarimizla gecirdigimiz bir gun,rutinimiz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hayel.E
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne seviye evciller bilemiyorum ancak benim evcil olan kuşum genelde oynadığımız zamanlarda telefonla zaman geçiriyor ya da konuşuyoruz. Fazlasına pek izin vermiyor. Genelde sevdirtmez kendini ancak kafamda gezmekten hoşlanır. Bunları bildiğim için daha çok bu tip davranışlara yoğunlaştım.

ne seviye evciller bilemiyorum ancak benim evcil olan kuşum genelde oynadığımız zamanlarda telefonla zaman geçiriyor ya da konuşuyoruz. Fazlasına pek izin vermiyor. Genelde sevdirtmez kendini ancak kafamda gezmekten hoşlanır. Bunları bildiğim 2 k

ne seviye evciller bilemiyorum ancak benim evcil olan kuşum genelde oynadığımız zamanlarda telefonla zaman geçiriyor ya da konuşuyoruz. Fazlasına pek izin vermiyor. Genelde sevdirtmez kendini ancak kafamda gezmekten hoşlanır. Bunları bildiğim için daha çok bu tip davranışlara yoğunlaştım.
Benim 2 kusum var en aliskini bir tanesi diger pek aliskin degil.En aliskin olanda telefonla oynamayi seviyor.konusmayi seviyor.Kafasini arada oksatir arada oksatmaz genelde oksatir?en cok omzumda gezmeyi sever.Salatalik vs vermeye calisirim her gun

Aslında her zaman yedek bir suluk bulundurmalısınız + vitamin ve ilaç içinde ek bir suluk olmalı.
Yedek suluklar kullanılırken diğer suluklar minimum 6 saat virkon-s ya da çamaşır suyu içeren suda bekletilmeli. Ardından iyice durulanmalı. Rutin temizlikte ise suluk fırçaları satıyorlar. Biraz pahalı olduğu için ben kendim yaptım bir tane :D

Burdan kusunuzla nasıl zaman gecirsiniz dediğinde benim evde savaş çıkıyor cuzdan telefon yolacak şeyleri yani ip tarzi kaldırmak uğraşıyorum aldığımda bana kanat açıp tısliyor anneme gelince hiç birşey yok sonra sevdiği şeyi verince barisiyoruz beyfendiyle oda çay hastası bardak görmesin korkuyorum bir gün içine dalacak ama ne zaman

Benim 5 tane kuşum var akşama kadar evde dolaniyorlar elimde peçete oyun alanlarını temizlik bı gün gitti
Maşallah???evet ben gunluk boyle temizlerim
Yemliklei pis degilse sadece kabuk uflerim yem ekleyip alttakilarla karistiririm.

Suluklar her gün yıkarım

Kafes tabanını her gun temzilerim bazen 2,1 gunde bir.Oyuncaklsrini da her gun yikarim diski vb varsa tunege yapismis diskiyida temizlerim??​

Burdan kusunuzla nasıl zaman gecirsiniz dediğinde benim evde savaş çıkıyor cuzdan telefon yolacak şeyleri yani ip tarzi kaldırmak uğraşıyorum aldığımda bana kanat açıp tısliyor anneme gelince hiç birşey yok sonra sevdiği şeyi verince barisiyoruz beyfendiyle oda çay hastası bardak görmesin korkuyorum bir gün içine dalacak ama
Bizdede savaş oluyor ikisini cikardigimda
Kavga ediyolar.Evet disi kusum ortu vb tiftiklemeyi seviyor.benimki bardaktan korkuyor.telefonu bir isiriyor bir opuyor gercekten kizistiginda asiri degisiyo disiyi opuyo surekli?

Maşallah???evet ben gunluk boyle temizlerim
Yemliklei pis degilse sadece kabuk uflerim yem ekleyip alttakilarla karistiririm.

Suluklar her gün yıkarım

Kafes tabanını her gun temzilerim bazen 2,1 gunde bir.Oyuncaklsrini da her gun yikarim diski vb varsa tunege yapismis diskiyida temizlerim??​

Aynısini bende yapıyorum ne gelirse pislikten

Geri