Merhabalar sitenizi kısa süre içerisinde keşfettim

eyupshn34

Yeni Üye
Merhabalar sitenizi kısa süre içerisinde keşfettim ve kuşumun bir sıkıntısı olduğundan dolayı buraya kayıt olmak çözüm bulmak amacıyla geldim öncelikle kuşum çok tüy döküyor ve kaşınıyor tüy dönemi olabilir bilmiyorum fakat sabahları bazende geceleri kafeste olduğu vakitlerde kaşınırken ciyaklıyor sanki canı yanıyormuş gibi beyaz dikenli şeyler var kanadında sırtında vb ama kaşınırken bağırıyor banyo yaptırdım bit spreyi sıktım gece altına kağıt koydum bit göremedim acaba sorunu nedir

eyupshn34

Yeni Üye
Merhabalar sitenizi kısa süre içerisinde keşfettim ve kuşumun bir sıkıntısı olduğundan dolayı buraya kayıt olmak çözüm bulmak amacıyla geldim öncelikle kuşum çok tüy döküyor ve kaşınıyor tüy dönemi olabilir bilmiyorum fakat sabahları bazende geceleri kafeste olduğu vakitlerde kaşınırken ciyaklıyor sanki canı yanıyormuş gibi beyaz dikenli şeyler var kanadında sırtında vb ama kaşınırken bağırıyor banyo yaptırdım bit spreyi sıktım gece altına kağıt koydum bit göremedim acaba sorunu nedir
Videosu var 1 dk lık nerden ulaştırabilirim yada burdan atılıyor mu süresini kısaltsam.

ırmak34

Forum Sakini
Merhaba öncelikle,
Kuşunuzun sıkıntılarını ''Ben Kimim?'' Kısmına yazmışsınız. Kurallar gereği '' Soru Sorun Cevap verelim?'' kısmına kuşunuzun sıkıntılarını, ne zamandan beri bu sıkıntıların devam ettiğini , yeni yapılmış bir dışkı fotoğrafı, 15 snlik videosunu atarsanız daha sağlıklı geri dönüşler alabilirsiniz.
yazmanız gereken kısmın linki: Sorun Cevap Verelim
Video, Resim gibi görüntüleri atmak için aşağıda bıraktığım linklerden faydalanabilirsiniz.
Video için: Upload Video Online - Free Video Hosting - Streamable
Resim için: Resim Yükle - Hızlı Resim Paylaş - Hızlı Resim

Çok geçmiş olsun.

Son düzenleme: