Merhabalar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pikku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pikku

Yeni Üye
Adım Yasemin, 30 yaşındayım. Kocaeli'de yaşıyorum.
Hayvanlarla aram genel olarak iyidir. Daha önce birçok hayvan besledim fakat kuşlarla hiçbir deneyimim olmadı.
Sadece, seneler önce bir kere muhabbet kuşu almıştım fakat hasta ve yaşlı bir kuş satılmıştı; 1 ayı göremedik beraber. 4 gün önce sultan papağanı aldım. Adı Pikku; yanına yaklaşmadığım sürece gayet neşeli bir kuş, zamanla güvenini kazanacağıma inanıyorum :rolleyes:. Yine de gözüme biraz sağlıksız görünüyor, açacağım bir sonraki başlık da bununla ilgili olacak ama öncesinde tanışmak adettendir dedim.
Şimdiden memnun oldum.

Şöyle bir görsel de bırakayım, sadece kendimi tanıtmak olmaz;
3fd2fcd8-4ee2-40f9-a536-e0c744462bd0.jpg

Adım Yasemin, 30 yaşındayım. Kocaeli'de yaşıyorum.
Hayvanlarla aram genel olarak iyidir. Daha önce birçok hayvan besledim fakat kuşlarla hiçbir deneyimim olmadı.
Sadece, seneler önce bir kere muhabbet kuşu almıştım fakat hasta ve yaşlı bir kuş satılmıştı; 1 ayı göremedik beraber. 4 gün önce sultan papağanı aldım. Adı Pikku; yanına yaklaşmadığım sürece gayet neşeli bir kuş, zamanla güvenini kazanacağıma inanıyorum :rolleyes:. Yine de gözüme biraz sağlıksız görünüyor, açacağım bir sonraki başlık da bununla ilgili olacak ama öncesinde tanışmak adettendir dedim.
Şimdiden memnun oldum.

Şöyle bir görsel de bırakayım, sadece kendimi tanıtmak olmaz;
Ekli dosyayı görüntüle 29286
Merhaba hoşgeldiniz çok tatlı maşallah 😍

Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂