Kuş Kolaj Çalışması Merve Kıratlı

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Zaten bir kaçtane yaptım sayılır ama amatörüm. Senin kiler gibi değil yani.
Bende profesyonel değilim ki. Sadece el yatkınlığı var daha önce de yaptığım için. Ki gerçekten zor değil sadece fotoğraf olması lazım. Benim iki çingenemin ikiside telefon manyağı olunca poz yakalayabiliyorum

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Ben kendimden beklemiyorum ama diğerlerini bilmiyorum olurda ilham falan gelirse artık :D.
Sen iyi düşün. Mubişinin hareketlerini gözlemleyip fotoğraf çektiğin zaman gerisi gelir. Yeni fotoğraf değil çoğu benimkilerin eski fotoğraf olduğu için ardarda ekleme yapabildim

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Yok be çıkmaz. Yaratıcılık farklı bir meziyet. Benden çıkmaz mesela. Odun gibi adamım ben. Ne yaratırım, ne komik bir şey yaparım. Hiç anlamam o işlerden.

Acayip gaza geldim 14 günde fotoğraf albümü yaparım artık :D ben kendimce çizim de yapıyorum uğraşmayı seviyorum bıkmam. Bir de söz konusu bebelerim

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Yok be çıkmaz. Yaratıcılık farklı bir meziyet. Benden çıkmaz mesela. Odun gibi adamım ben. Ne yaratırım, ne komik bir şey yaparım. Hiç anlamam o işlerden.
Bir de katılım yok diye yarışma iptal oluyomuş. Ama yapmaz Doğanay abi ya :D hayallerimle oynar

GüzelKuş

Veteran
Acayip gaza geldim 14 günde fotoğraf albümü yaparım artık :D ben kendimce çizim de yapıyorum uğraşmayı seviyorum bıkmam. Bir de söz konusu bebelerim
Sizin çalıştığınız yerlerden geldi benimde sevmeme rağmen beceremediğim bir konu. Mubişlere kıyafet felan yapımı olsa bari :D