MONODOKS VS LEVADOKS %20

mk.hobihanem

iyikus.com Üyesi
MERHABALAR ÜST SOLUNUM RAHATSIZILIĞI OLAN KUŞUM VAR ECZANEDEN MONODOKS(İNSAN İLACI) ALDIM 1 HAFTADAN DAHA FAZLA DIR KULLANIYORUM AZDA OLSA SESİ İYİLEŞTİ AMA GİNE VİK VİK SESİ VAR NEFES FLY VERİYORUM DOĞAL İLAÇ ACABA DİYORUM LEVADOKS İLE MONODOKS UN ETKEN MADDESİ AYNI AMA LEVADOKS HAYVANLAR İÇİN ÖZEL HAZIRLANMIŞYA DAHA İYİ ETKİ GÖSTERİR Mİ

hayir ikisi ayni etkiyi gösterir

monodoksu hangi dozda ve ne şekilde kullandınız?

kuşun o sesi çıkarirken videosunu çekip youtube ya dastreamable.com üzerinden paylaşabilirsiniz

kafes tabanindaki dışkıların net fotosunu da görmek gerekir

hayir ikisi ayni etkiyi gösterir

monodoksu hangi dozda ve ne şekilde kullandınız?

kuşun o sesi çıkarirken videosunu çekip youtube ya dastreamable.com üzerinden paylaşabilirsiniz

kafes tabanindaki dışkıların net fotosunu da görmek gerekir
video sonlarına doğru daha belli
Monodoks bir suluğa 2 pirinç tanesi

monodoks az da olsa işe yaradıysa bakteriyel enfeksiyon ihtimali öne çıkıyor

ben olsam monodoks'u kesip kuşu 5 gun kadar dinlendiririm. ardından düzelme olmazsa tilmikosin ya da tylosin tartarat etken maddeli antibiyotik denenebilir
EVET DEDİĞİM GİBİ AZDA OLSA SESTE AZALMA VAR
DİNLENDİRMEYE GEÇTİM ZATEN

monodoks az da olsa işe yaradıysa bakteriyel enfeksiyon ihtimali öne çıkıyor

ben olsam monodoks'u kesip kuşu 5 gun kadar dinlendiririm. ardından düzelme olmazsa tilmikosin ya da tylosin tartarat etken maddeli antibiyotik denenebilir
hocam benim kuşta da aynı problem var günlerdir veterinerleri arıyorum ellerinde levadoks yok. etkisi aynı ise zaman kaybetmeden eczaneden hemen monodoks almalı mıyım? kuşum gözlerimin önünde eriyor bugün de yem kusmuş zaten probiyotik vermeye başlamıştım ona mı tepki gösterdi anlayamıyorum.

hocam benim kuşta da aynı problem var günlerdir veterinerleri arıyorum ellerinde levadoks yok. etkisi aynı ise zaman kaybetmeden eczaneden hemen monodoks almalı mıyım? kuşum gözlerimin önünde eriyor bugün de yem kusmuş zaten probiyotik vermeye başlamıştım ona mı tepki gösterdi anlayamıyorum.
evet alınabilir. Doksimis de olur veterinerlerden