Muhabbet Kuşları Hakkında Fikir

Hosmanoglu

iyikus.com Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 13458
Bugün denk geldim arkadaşlara. İlgimi çekti. Muhabbet kuşlarına biraz yabancıyım. Kafesin birine bunları koysam diye düşündüm. Ücretlendirme olarak verilecek meblağ ne olabilir. Sultan salmasında yaşarlar diye düşünüyorum gayet büyükler. Öpüşmelerine denk geldim çok kere. İzleme fırsatım oldu. Ne diyorsunuz arkadaşlar.

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Yetişkin kuşlar lakin, bu tür kuşların bilezikleri eksik olmaz. Bilezik görüntüsü isteyebilir ya da mümkünse sen kontrol edebilirsin.

Yaş tahmini bi yere kadar malesef:)

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Selamlar, show jumbolarda bileziğe çok dikkat etmelisiniz. Eğer bileziksiz ise pek almayı üstelemenizi önermem. İkisi de maşallah güzel kuşlar ancak eşlemek için doğru seçim değiller. Eş seçerken tüy yapısı, kafa modeli, maskesi, bazen rengine dikkat etmek gerekir. Bu iki eşleme, birbirini tamamlamayan, kuşların görünüşünde ki eksiklikleri gidermeyecek bir eşleşme olur. Doğru eşleme kafalı bir erkek ile benekleri daha karakteristik ve uzun bir dişi ile eşleme olabilir. Tam tersi de olabilir. Fiyat belirtmek istemiyorum burada bu nedenle özelden yazdım.

Oyla 1