Muhabbet kuslarim çiftleşmedi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bedri01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bedri01

iyikus.com Üyesi
Merhabalar, yaklaşık 1 aydır erkek disiye yem kusuyor , dişi yuvaya da giriyor ama çiftleşme olmadı normal mi acaba bide çiftleşme sesi dinlettiğim zaman oluyor bunlar onun dışında sakin duruyorlar şimdiden teşekkürler

1614346373779.png
Bana kalırsa bu tünek pozisyonu daha doğru olacaktır. @Doğanay Y. sence?

İkincisi tabana gazete-katalog vb. şeylerin konulmasını tavsiye etmiyorum.Havlu kağıt koyabilirsiniz yada dilerseniz A4 kağıdı.Böylece dışkı kontrolü yapabilir herhangi bir hastalık söz konusu olduğunda erken teşhis yapabilirsiniz..

Kaç günde bir mama veriyorsunuz?

Takviye ürünler kullanıyor musunuz?

Oyla 0
Birtane daha tünek alıp yada kendiniz ağıçtan tünek yapabilirsiniz yuvalığın yanına Koyabilirsiniz

Oyla 0
Ekli dosyayı görüntüle 13473
Bana kalırsa bu tünek pozisyonu daha doğru olacaktır. @Doğanay Y. sence?

İkincisi tabana gazete-katalog vb. şeylerin konulmasını tavsiye etmiyorum.Havlu kağıt koyabilirsiniz yada dilerseniz A4 kağıdı.Böylece dışkı kontrolü yapabilir herhangi bir hastalık söz konusu olduğunda erken teşhis yapabilirsiniz..

Kaç günde bir mama veriyorsunuz?

Takviye ürünler kullanıyor musunuz?
Normalde yuvalığın orda da tünek vardı onu çıkardım dişi gidiyor diye
Mamayı da 3 günde bir veriyorum

Oyla 0
Bence onlara biraz zaman tanıyın

Bide yumurta maması, kızıştırıcı mamalar verin

Oyla 0
Kuşlarınız çok güzel maşallah. Yumurta mamasına havuç koymaya devam edin. Az miktarda keçiboynuzu tozu serpiştirip karıştırabilirsiniz. Ayrıca hafta bir kafese taze nane asın etkisini göreceksiniz... Kafes yüksekte kalsın, bundan fazla takviye vermeyin. Yağlanma ya da tüye girmelerine sebebiyet verebilir. Bunlarla uğraşmayıp ferti vit, breedmax, taubenfit e50 gibi ürünler kullanılabilir, araştırırsanız bölünmüşleri çok internette. Geriside sabır işi:)

Oyla 0
Kuşlarınız çok güzel maşallah. Yumurta mamasına havuç koymaya devam edin. Az miktarda keçiboynuzu tozu serpiştirip karıştırabilirsiniz. Ayrıca hafta bir kafese taze nane asın etkisini göreceksiniz... Kafes yüksekte kalsın, bundan fazla takviye vermeyin. Yağlanma ya da tüye girmelerine sebebiyet verebilir. Bunlarla uğraşmayıp ferti vit, breedmax, taubenfit e50 gibi ürünler kullanılabilir, araştırırsanız bölünmüşleri çok internette. Geriside sabır işi:)
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Oyla 0