Muhabbet Kuşları Muhabbet Kuşlarının Genel Davranışları (Beden Dilini Anlamak)

Umit. 

Yönetici
Moderatör
@Doğanay Y. hocam bu makalelerdeki dosya sayısını arttırmanız mümkün mü ?
Eğer mümkünse 40 dosya değilde 50 yada 60 yaparsanız çok sevinirim.Çünkü çoğu davranışı fotoğraflı eklemek istiyorum ama şuan fotoğraf ekleyemiyorum 40 dosyadan daha fazla dosya eklenemez diyor sanırım fotoğraf kotosını doldurdum. Şimdi hizli resimden de eklemek istemiyorum çünkü hizliresim in linkini buraya kopyaladığımda fotoğraf gözükmüyor resme o linke dokunularak gidiliyor bende öyle olsun istemiyorum. bazenleri linkin açılması uzun sürebiliyor internet yavaşsa falan ve bende bu yüzden okuyanları sıkmak istemiyorum. Ama dosya sayısı arttırılamıyorsa öyle de yaparım sonuçta hiç yapmamaktan iyidir.

Melike naptın sen ya :D Yeter artık ekleme bişey nasıl okuyucaz bu kadar yazıyı :)

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Melike naptın sen ya :D Yeter artık ekleme bişey nasıl okuyucaz bu kadar yazıyı :)
:ROFLMAO::ROFLMAO:Olsun Ümit Abi çok istiyorum bu yarışı kazanmayı o yüzden elimden geldiği kadar kapsamlı ve özenli yapmaya çalışıyorum. Ama merak etme çok ama çok az kaldı.Azıcık birşey daha eklicem bitecek.:)

yavuzca

Yeni Üye
Merhaba,
Arkadaşım yavru dişi kuşu sahibi. 2 ay oldu aşağı yukarı sahipleneli. İlk 1 ay çok uyumlu, ele geliyor ve oyun falan hatta öpücük bile öğrenmişti. Son 2-3 haftadır. Artık oyun falan oynamıyor, sürekli ısırıyor kısa kısa öterek.
Daha öncesinde evin içerisinde saldığı için kuşunu bir ara koltuğun arkasına düşüp çırpınmış falan. Akabinde sağ tarafında problem vardı. Kafeste düşüyordu. O sebepten arkaşdım bir sürü kuşu salmadı düşüp yaralamasın diye.
Fakat şu an düşme sorunu kalmadı gibi. Tünekte duruyor. Düşme sorunu ve düzelmesi 1 haftalık zaman diliminde oldu. Şu an kuşun durumu iyi halen ele gelmiyor ısırıyor ve kısa kısa sesli ötüyor.
Sizce sorun ne olabilir?
Aralarının iyi olması ne yapması gerekir?
Şimdiden teşekkkürler cevaplarınız için.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba
Merhaba,
Arkadaşım yavru dişi kuşu sahibi. 2 ay oldu aşağı yukarı sahipleneli. İlk 1 ay çok uyumlu, ele geliyor ve oyun falan hatta öpücük bile öğrenmişti. Son 2-3 haftadır. Artık oyun falan oynamıyor, sürekli ısırıyor kısa kısa öterek.
Daha öncesinde evin içerisinde saldığı için kuşunu bir ara koltuğun arkasına düşüp çırpınmış falan. Akabinde sağ tarafında problem vardı. Kafeste düşüyordu. O sebepten arkaşdım bir sürü kuşu salmadı düşüp yaralamasın diye.
Fakat şu an düşme sorunu kalmadı gibi. Tünekte duruyor. Düşme sorunu ve düzelmesi 1 haftalık zaman diliminde oldu. Şu an kuşun durumu iyi halen ele gelmiyor ısırıyor ve kısa kısa sesli ötüyor.
Sizce sorun ne olabilir?
Aralarının iyi olması ne yapması gerekir?
Şimdiden teşekkkürler cevaplarınız için.
Merhaba kısa bir video ekler misiniz?