Muhabbet kuşu eş ölümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eyuphan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eyuphan

Yeni Üye
1 yıldır baktığım muhabbet kuşlarının(1 dişi 1 erkek) dişi olan öldü ne yapmalıyım, bu olau erkeği etkilermi

Merhaba, kaybınız için üzüldüm :(
Bu aşamada yapabileceğiniz ilk iş benzer görünümlü bir kuş almak olacaktır. Bu sayede kısa sürede adapte oluyorlar.

Oyla 1
Peki bu kuşun düne kadat iyiydi gece yelefonum yere düştü bayağı ses de çıktı korkudan ölmüş olabilir mi

Oyla 0
Ya bende dişi kuş alacağım bu konuları görünce tekrardan tereddüte kapılıyorum ne yapacağım hiçbir fikrim yok :(

Oyla 0
Ya bende dişi kuş alacağım bu konuları görünce tekrardan tereddüte kapılıyorum ne yapacağım hiçbir fikrim yok
Ya korkman için sebep yok her canlı ölümü tadacaktır, dişi kuşım ölmeden önce müzik söylüyodum onlarda bana eşlik ediyolardı, hem dinimizcede bi sıkıntı yok aldığıma hiç pişman olmadım ben emin ol sende olmazsın

Oyla 0
Ya korkman için sebep yok her canlı ölümü tadacaktır, dişi kuşım ölmeden önce müzik söylüyodum onlarda bana eşlik ediyolardı, hem dinimizcede bi sıkıntı yok aldığıma hiç pişman olmadım ben emin ol sende olmazsın
Sağolun. Evet, her canlı ölümü tadacaktır ama ben şuanki beslediğim erkek kuşumun üstüne çok düşüyorum. Çünkü o çok acı çekti. Ayağı kırıldı, kış günü sokakta buldum vs. Artık daha da fazla üzülmesini istemiyorum. Eşi falan öldüğünde depresyona girmesini veya dişi kuşun kuşumu beğenmemesini falan bir de kuşum çok evcil. Şuanda kuşunuzun durumu nasıl @Eyuphan? Mutlu mu? Dişi kuş aldığım zaman erkek kuşum acaba beni unutur mu?

Oyla 0
Dişi kuş aldığım zaman erkek kuşum acaba beni unutur mu?
Öyle düşünmeyin niye sizi unutsun ki ? Doğal olarak eşine biraz daha fazla ilgi gösterecektir bence. Siz onun güvenini kaybetmediğiniz sürece sizi unutacağını hiç sanmam Sonuçta siz onun hayatında önemli birisiniz ona o kadar baktınız şefkat ,ilgi gösterdiniz, yemini suyunu verdiniz yani siz onun için çok önemlisiniz. Eş aldığınızda önceliği büyük ihtimalle eşi olacaktır yani endişelenmenize gerek yok bence

Oyla 0
Öyle düşünmeyin niye sizi unutsun ki ? Doğal olarak eşine biraz daha fazla ilgi gösterecektir bence. Siz onun güvenini kaybetmediğiniz sürece sizi unutacağını hiç sanmam Sonuçta siz onun hayatında önemli birisiniz ona o kadar baktınız şefkat ,ilgi gösterdiniz, yemini suyunu verdiniz yani siz onun için çok önemlisiniz. Eş aldığınızda önceliği büyük ihtimalle eşi olacaktır yani endişelenmenize gerek yok bence
Teşekkür ederim. Umarım dediğiniz gibi olur :)

Oyla 0