iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
9,176
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Biliyormuydun ?
Hayvanların ölüm nedenlerinin en başında "Bilinçsiz besleme" gelmektedir. İnsanların bir çoğu, beslediği canlıyı yanlış beslenme veya yanlış yaşam alanı oluşturmaktan kaybediyor. İnsanların bir çoğu yeni bir hayvan edindiklerinde, internet üzerinden araştırma yaparlar. Bu yüzden hayvanlar için oturduğun yerden bile yapabileceğin çok şey var. Bilgi toplaya bileceğiniz bir forum sitesi iyikus.com. Şuan için muhabbet kuşları, kanarya, sultan papağanları, ispinozlar ve cennet papağanları üzerine yoğunlaşan bu forumda, kuşlarınızla ilgili istediklerinizi sorabilir, bildiğin şeyleri ve tecrübelerini iyikus.com'da paylaşabilirsiniz.

iyikus.com sizi ve ihtiyaçlarınızı dinlemek, evcillerinize doğru ve iyi bilgileri sunmak için oluşturulmuştur. Bu forumu takip ettiğinizde daha fazla kuşlarınızın dilinden anlayan sahipler olacaksınız ve onlara iyi geleceksiniz. Unutmamalıyız kuşlarımız her şeyi biliyor , hissediyor, işlerine geldiğinde gerçekleştiriyorlar. Bize düşen sadece ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek.
iyikus.com - Kuşlarınıza iyi geleceğiz...

chicky-01_1x.jpg
 
Son düzenleme:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Katılım
3 Tem 2017
Mesajlar
9,176
Puanları
268
Yaş
29
Konum
Ankara
Web Sitesi
iyikus.com
Bir konuşma başlardım ama hala kimse cevap yazmadı????
Merhaba, konu olarak göremedim paylaşımınızı. Ne yazık ki özel mesajlara öncelikli olarak cevap atamıyorum. Bu nedenle diğer üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin de faydalanabilmesi için yeni bir konu açarak sorununuzu dile getirebilirseniz sevinirim. Özel mesajınıza dönüş sağladım.
 
Üst Alt