Muhabbet kuşu gece bu sesi çıkarmaya devam ediyor

Bu durumun sanırım ışık kapanması sonrası uykuya geçiş için bir hazırlık olduğunu düşünmeye başladım. Aniden kapatılan ışıklı ortamlarda bunu tüm kuşlar yapabiliyor.
Daha öncelerinde sindirimi kolaylaştırdığını belitmiştim bir konuda aynı zamanda karanlık korkuları olan bazı kuşların stres yaptığında uyguladığını düşünüyordum.
Her birinden azar azar yaşadığını ve uykuya geçiş için yaptığı olağan bir hareket olarak değerlendirmek istiyorum.

Oyla 0
Bu durumun sanırım ışık kapanması sonrası uykuya geçiş için bir hazırlık olduğunu düşünmeye başladım. Aniden kapatılan ışıklı ortamlarda bunu tüm kuşlar yapabiliyor.
Daha öncelerinde sindirimi kolaylaştırdığını belitmiştim bir konuda aynı zamanda karanlık korkuları olan bazı kuşların stres yaptığında uyguladığını düşünüyordum.
Her birinden azar azar yaşadığını ve uykuya geçiş için yaptığı olağan bir hareket olarak değerlendirmek istiyorum.
Teşekkür ederim ve böyle bazende hıçkırır gibi ses çıkarıyo onun nedeni nee

Oyla 0
Hıçkırma durumu solunum yolu problemi olabilir. İyi tanımlama yapmak gerekir çünkü farklı, benzer sesler çıkartabiliyorlar.

Oyla 0
Veterinerle görüşüp solunum sorunu ise doksisiklin etken maddeli ilaçlar kullanmak gerekir.

Oyla 0
Size doksisiklini daha öncede önermiştik diye hatırlıyorum kullanmadınız mı?

Oyla 0