Muhabbet kuşu kusma

Aslıgungor

iyikus.com Üyesi
Muhabbet kuşum kaç gündür kusuyor ve değişik sesler çıkarıyo kusma sorunu için ne verebilirim???????

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Oyla 0

Aslıgungor

iyikus.com Üyesi
Aslı hanım biraz daha detay verin ki yardımcı olabilelim. Daha önce hangi ilacı önermiştik? Kaç gün kullandınız? Dışkılarda vs. düzelme oldumu? İlacı kullandıysanız eğer geri dönüş yapınki bizde daha iyi yardımcı olalım...

Dışkı resmi atın kontrol edelim. Kusmanın birsürü sebebi olabilir...
Baytril önermiştiniz 2 hafta kullandım iyi geldi düzeldi sonra tekrar öyle oldu

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kuşunuzun ilerlemiş bir rahatsızlığı var gibi görünüyor ve maalesef durumu pek iç açıcı değil. Gecikmeden veterinere danışmalısınız. Kusma durumu bir çok hastalığın ön belirtisi olduğundan şundan diyemiyoruz. Çok geçmiş olsun

Oyla 0

kutay ababay

iyikus.com Üyesi
kuşun tek yaşıyorsa bundan kaynaklı olabilir. genelde kuşlar eşlerine sevgisini gösterme amaçlı kusar benim düşüncem böyle ama daha yetkililere yada veterinerlere söyle çünkü kursak yolunda iltihap olabilir yada mide hastalığı olabilir. bu arada yemine kum katıyor musun ?:m11:

Oyla 0

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Baytril önermiştiniz 2 hafta kullandım iyi geldi düzeldi sonra tekrar öyle oldu

Bu cevabınızdan da anladımki önerdiğim ilacı kullanmamışsınız ve hastalık ilerlemiş. Zira ben baytril önermem. Dışkı resmide atmamışsınız. Siz bilirsiniz... Gerçi size yine ilaç söylesek onuda alıp kullanıcağınızı sanmıyorum. Veterinere falanda götürüceğinizi de düşünmüyorum. Birşey değil hayvancağıza yazık üzülüyorum böyle gördükçe...

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bu cevabınızdan da anladımki önerdiğim ilacı kullanmamışsınız ve hastalık ilerlemiş. Zira ben baytril önermem. Dışkı resmide atmamışsınız. Siz bilirsiniz... Gerçi size yine ilaç söylesek onuda alıp kullanıcağınızı sanmıyorum. Veterinere falanda götürüceğinizi de düşünmüyorum. Birşey değil hayvancağıza yazık üzülüyorum böyle gördükçe...
Konuyu da inceledim ama o ilacı biz mi önermişiz anlamadım. O ilacın adı bile yazılmamış yani ki kaldı ki sen değilsen öneren ben hiç önermem o ilacı :D
Zaten biliyorsun

Oyla 0