muhabbet kuşu yem önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan noipet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

noipet

iyikus.com Üyesi
merhaba :) kuşlarım için yem önerisi alabilir miyim?
Daha önce golden wings , garden mix ve market yemleri kullandım. İçinde boya olan market yemleri iştahla yerlerken bu diğer iki yemi pek tüketmediler. Kilosu çok olup bölünmüş paket yemleri de almak istemiyorum iki kuş olunca hem 5 kg mı bile bozulmadan tüketemeyecekler , hem de saklama koşullarından dolayı pek almak istemiyorum. Paketli satılan bir yem araşındayım. Beaks almayı düşündüm fakat sizlerin önerisi nedir?

Merhaba sitemizde önerilen markalar; benelux, witten mole, VL dir. Bunlara ek olarak G1 yem, vivid, bravo önerebilirim

Oyla 0
Yalnız söylediğiniz yemler genelde fazla kilolu paketlerde satılan , sonradan bölünmüş yemler gibi :( O şekilde satın almaya pek yanaşmıyorum fazla sayıda kuşum olsa direk alabilirdim :)Bunlar dışında az gramajlı kaliteli yem bulmam olanaksız mı?
ve normal bir muhabbet kuşunun günlük yem tüketimi ne kadar olmalıdır sizce? Kuşlarım klasik küçük yemliği 2 3 günde ancak tüketiyorlar bu bana az geliyor.

Oyla 0
Merhaba akyol kardeşler, petmarketburada gibi sitelerde bölünmüş yemlere güvenebilirsiniz. Son kullanma tarihleri sayfada yazıyor onun dışında versele laga nın yemi 1 kg paketli olarak satılıyor. Emin olmamakla beraber sanırım witten molede satılıyordu. Onun dışında garden mixe aspur ekleyerekte kullanabilirsiniz. Ama ekmeksiz bir serisi var ona.

Oyla 0
Tek kuşun yem tüketimi günlük 2 çorba kaşığı civarı. Piyasa da güvenilir bölünmüş yem satan yerler var örneğin petmarketburada gibi. Pet shoplardan Versele laga, garden mix alınabilir.

Oyla 0
Toptan parakendecilerden alabilirsiniz sosyal medyadan gelmesini beklemek istemiyorum derseniz.

Oyla 0
witte mole ve versele lagaya bir bakayım.
Fakat şunu farkettim kuşlarım ancak 1 çorba kaşığı yiyordur yemi ,sağlıkları yerinde. Neden iştahsız olabilirler acaba? Ne yapabilirim bu konuda?
Mama falan da yemiyorlar alıştıramadım bi türlü. İkisi aynı odanın içinde farklı kafesteler(kavga ettikleri için ayırdım) bu iştahlarını mı etkiliyor olabilir mi?

Oyla 0
witte mole ve versele lagaya bir bakayım.
Fakat şunu farkettim kuşlarım ancak 1 çorba kaşığı yiyordur yemi ,sağlıkları yerinde. Neden iştahsız olabilirler acaba? Ne yapabilirim bu konuda?
Mama falan da yemiyorlar alıştıramadım bi türlü. İkisi aynı odanın içinde farklı kafesteler(kavga ettikleri için ayırdım) bu iştahlarını mı etkiliyor olabilir mi?
Elbette olabilir, kaç aylıklar? Ne kadar süre dışardalar eğer yorumluyorsalar da pek tüketmeye bilirler.

Oyla 0