Muhabbet kuşum 1 haftadır halsiz ve tüyleri kabarık dışarı saldiğımda ucmuyor .sürekli uyku halinde ne yapmaliyyım sizce ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan tusdus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tusdus

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 1 haftadır halsiz ve tüyleri kabarık dışarı saldiğımda ucmuyor .sürekli uyku halinde ne yapmaliyım sizce ? Bu arada parmak aminosol vitamini kullanıyorum.ama değişiklik olmadı.

Son düzenleme:
Resim gözükmüyor kuşunuzun görselini dışkısını ve kısa bir videosunu paylaşmisin

Son düzenleme:
Muhabbet kuşum 1 haftadır halsiz ve tüyleri kabarık dışarı saldiğımda ucmuyor .sürekli uyku halinde ne yapmaliyım sizce ? Bu arada parmak aminosol vitamini kullanıyorum.ama değişiklik olmadı.
Aminosol kompleks bir vitamin çeşididir. Genellikle kuşlarımda ben halsizlik ve beslenmelerinde yetersizlik gibi bir durum gözlemlediğim zaman 3 gün günlük sularını değiştirerek uyguluyorum ve geceleri sularını tazeleyip temiz su kullanıyorum gün içinde sabahları aminosol veriyorum. Çok etkili bir vitamin değil ( benim kuşlarım için yorum geçerlidir)üzerinde kullanım amacı belirtilmektedir. Kuşunuzun kakası ve videosunu atarmısınız? Kuşunuz uçmuyor mu yoksa uçamıyor mu halsiz olduğu için? size bu konularda yardımcı oluçaklardır konu hakkında bilgili kişiler. Geçmiş olsun inşallah kuşunuz iyileşir.