Muhabbet Kuşum Arada Sırada Dengede Duramıyor Ve Düşüyor Lütfen Yanıtlayın

Kayrakkus

iyikus.com Üyesi
Kuşum 1 gün önce arada sırada dengede duramamaya başladı kakası yeşil ve cıvık halsiz gözüküyor beyin felci olduğundan şüpheleniyorum devit 3
ve b vitamini aldım onları vericem önerebilceğiniz bir şey varmı

Ekli dosyalar

• a.mp4
    1.4 MB · Görüntüleme: 5

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
biraz dışkı yapsın onları da paylaşın lütfen, önemli. bu arada , hareket ederken/düşerken tekrar videoya alın o şekilde daha sağlıkli olur

Oyla 0

Atilla Algansoy

Veteran
Bir ihtimal yeterli şekilde beslenemediğinden dolayı hipoglisemi (kan şekeri düşüklüğü) yaşıyor,bundan dolayı düşüyor olabilir.
içinde dekstroz olan elektrolitler var,vitamin ile mix yapıp desteklerseniz (veya halihazırda içinde hepsi olan karışımlar var)desteklerseniz düzelme ihtimali olabilir.

Oyla 0

Kayrakkus

iyikus.com Üyesi
Bir ihtimal yeterli şekilde beslenemediğinden dolayı hipoglisemi (kan şekeri düşüklüğü) yaşıyor,bundan dolayı düşüyor olabilir.
içinde dekstroz olan elektrolitler var,vitamin ile mix yapıp desteklerseniz (veya halihazırda içinde hepsi olan karışımlar var)desteklerseniz düzelme ihtimali olabilir.
yeterli şekilde besleniyo ama denicem bir ilaç önerisi verebilirmisiniz

Oyla 0

Atilla Algansoy

Veteran
yeterli şekilde besleniyo ama denicem
Bazen kuş yeterli şekilde besleniyor gibi gözüküyor,ama yemi ufalıyor,yutamıyor döküyor.(başıma geldi)
Yumurtalı mamasını önünden eksik etmeyin,vitamin,mineral,elektrolit desteğini 3 gün üst üste yapmanızı tavsiye ederim.
her gün vitaminli suyunu yenileyin.

Oyla 0

Kayrakkus

iyikus.com Üyesi
zaten şu anda bir köşede öyle duruyor

Ekli dosyalar

• 20210505_122347.jpg
    20210505_122347.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 20
Oyla 0

Kayrakkus

iyikus.com Üyesi
attım resmi gerçekten her yeri aradım ama sadece bunu yapmış yemek yiyor ama bir köşede öyle bekliyor vitaminler vb. şeyler verdik yaşı 6

Oyla 0