iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Muhabbet kuşum astım mı ?

Mücahitt

iyikus.com Üyesi
Merhabalar.
daha önceden konu açmıştım ancak sıfırdan başlıyorum.
Öncelikle muhabbet kuşum yaklaşık 6,7 aylık erkek.Ve birkaç haftadan beri kuyruğunu aşşağı yukarı sallama,kabarma,sürekli uyuma ve nefes alış-verişinde sıkıntı oluyor arada sırada vikliyor. Yanına bir dişi aldım ancak şuan onunla ilgilenmiyor kafes içinde attığım görseldeki gibi sürekli uyuyor astım dediler bende öyle düşünüyorum.
sizce astım mı ? astım ise hangi seviyede ? ne gibi ilaçlar kullanmam gerekiyor ? yanındaki eşine bir hastalık bulaşırmı ?
Muhabbet kuşum hasta mı.jpg

Muratsani

Yönetici
Moderatör
Merhabalar

Kaan37

iyikus.com Üyesi
IMG_20210103_121339.jpg Merhaba kuşum yaklaşık 1 hafta önce soğuk algınlığı geçirdi ve iyileşti ama 2 gündür nefes alıp vermekte zorlanıyor gibi kabarık şekilde uyuyor oda sıcak ve nemli (buhar makinesi var) astım veya bronşit olmasından korkuyorum ne yapmalıyım acil cevap verin.

Kaan37

iyikus.com Üyesi
IMG_20210114_001621.jpgMerhaba kuşum akşamları gagasını kafesin tellerine takarak uyuyor astım (solunum yolu enfeksiyonu) olmasından korkuyorum ne yapmalıyım iki Adet Avisol B ve A vitamin aldım iyi gelir mi?

Deniz Turan

iyikus.com Üyesi

Üst Alt