muhabbet kuşum hareketsiz,kabarık ve sürekli uyuyor

fikret fikret

Yeni Üye
merhaba
erkek muhabbet kuşum son 1 haftadır kabarık duruyor çok hareketsiz ve kafasını sırtına alıp sürekli uyuyor. cok sık olmamakla birlikte yemnkusar gibi hareketler yapıyor.kuyruğu biraz düşük. yem yemesinde ve su içmesinde bir sorun yok.duzenli vitamin veriyorum haftada 2 gün. solunum sıkıntısı olabilecek herhangi bir belirti göstermiyor. dışkısı iki gündür çok sulu hatta bazen su gibi. kanatlılarla ilgilenen tek veterinerde 10 gün izinde imiş. ne yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir. fotoğrafları ekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.
saygılar
20220128_212343.jpg20220128_210809.jpg20220128_202925.jpg20220128_202840.jpg20220128_213604.jpg

kafes tabanındaki dışkıların net fotolarını ve kuşun videosunu paylaşırsanız iyi olur

videoyu streamable.com ya da youtube üzerinden paylaşabilirsiniz

Çok geçmiş olsun, ortam ısısını sabitlemek ve bu sıralar florasını kuvvetlendirecek besinler vermek iyi olacaktır. Dışkısı boyama yapıp yapmadığından emin olmak gerekiyor bu nedenle kağıt havlu ya da gazete üzerinde yaptığı dışkıyı görmek lazım. Kursak enfeksiyonları olabilir kuşunuzda.

Çok geçmiş olsun, ortam ısısını sabitlemek ve bu sıralar florasını kuvvetlendirecek besinler vermek iyi olacaktır. Dışkısı boyama yapıp yapmadığından emin olmak gerekiyor bu nedenle kağıt havlu ya da gazete üzerinde yaptığı dışkıyı görmek lazım. Kursak enfeksiyonları olabilir kuşunuzda.
şu anda fotoğraf paylaşamıyorum ama dışkısında boyama mevcut. ortam ısısı genelde 23 derece düşüş pek yaşanmıyor. destek besin ve enfeksiyon için bir öneriniz var mıdır?

Geri