Muhabbet kuşum hasta ishal olabilir

Ahmet Vural

iyikus.com Üyesi
Merhaba muhabbet kusum 3 aylık falan 25 güne yakın bizde 2 3 gündür ishal belirtileri gösteriyor poposu ıslak düna göre kurudu biraz ama iştahı biraz azaldı durgunluk çok yok ama eskisi kadar hareketli degil Allah'tan cıvık dışkı yapmıyor ama bazı dıskılarinda sanki su damlatmişsın gibi yaptıktan sonra etrafına bir şey yayılıyor ama hepsinde değil bazılarında öyle oluyor iyileşsin diye suyuna elma sirkesi damlattım ve haşlanmış patates koydum ama patatesi yemiyor kabuğunda arındır sıcak değil püre gibi yaptım kafese koydum ama yemiyor zaten çok agır hir ishal geçirmiyor ama patatesi yemiyor yemliğine koydum yemedi üstüne yem serpiştirdim gene yemedi kafesine bir kapla koydum belki alışır diye ama korkuyor patatesten ne yapabilirim ve ishalin daha ağır olmamasi için ne yapabilirim. Şimdiden teşekkürler

Merhaba, elma sirkesi, probiyotik, elektrolit, elma dilimi ve yeminde aspur + yulaf oranını arttırmak ishali azaltır. Ayrıca K vitaminince zengin yeşillikler ishali önler. 3-4 gün içersinde geçmez ise tedavi gerektirebilir. Fotoğraf ekleyebilirseniz inceleyelim dışkıyı

Oyla 0