Muhabbet kuşum hasta ve yorgun

defne8448

Yeni Üye
Merhabalar. Muhabbet kuşum son 3-4 gündür hasta ve yorgun. Nefes alırken tık tık ses çıkarıyor ve kakası poposunda kalıyor kabız galiba dün altındaki pislikleri temizledim bugünde temizliycem. Kuşçuya gidip durumu belirttim axtım adında bi ilaç verdi. Suluğuna damlattım ama bi faydası yok gibi. Kullanalı bi gün oldu. Kanat bitişi tüyleri de kabarık duruyo . Az önce uçmaya çalıştı konamadı düştü içtiği ilacı burnundan püskürttü şu an uyuyo. Kaloriferin önünde bırakıyorum sıcak ortamda dursun diye. Uyanınca marul vericem meyve veriyorum hep. Başka napabilirim lütfen yardım rica ediyorum lütfen acil yardım edin

Merhabalar. Muhabbet kuşum son 3-4 gündür hasta ve yorgun. Nefes alırken tık tık ses çıkarıyor ve kakası poposunda kalıyor kabız galiba dün altındaki pislikleri temizledim bugünde temizliycem. Kuşçuya gidip durumu belirttim axtım adında bi ilaç verdi. Suluğuna damlattım ama bi faydası yok gibi. Kullanalı bi gün oldu. Kanat bitişi tüyleri de kabarık duruyo . Az önce uçmaya çalıştı konamadı düştü içtiği ilacı burnundan püskürttü şu an uyuyo. Kaloriferin önünde bırakıyorum sıcak ortamda dursun diye. Uyanınca marul vericem meyve veriyorum hep. Başka napabilirim lütfen yardım rica ediyorum lütfen acil yardım edin

İlaç dediğiniz şey vitamin sadece. Kafese beyaz havlu kağıt serin 3-4 tane dışkı yapsın resmini çekip ekleyin kontrol edelim. Kuşun kısa bir videosunu da çekip ekleyin. Videoyu Streamable - video for publishers sitesine yükleyip linkini bura kopyalayın.

Kuşta soğuk algınlığı var muhtemelen, bu aralar sıkça rastladığımız bir sorun. Ortam sıcak olsada odayı havalandırmak için camı açtığımızda cereyanda kalıp üşütebiliyor kuşlar.

Antibiyotik tedavisi gerekebilir. Veterinere gitme imkanınız varsa gidin.

Oyla 0
Merhaba ciddi bir durum için kuşçu değil veterinere gidilmelidir. Geç kalmadan veterinere götürmenizi tavsiye ederim.
Konu başlığınız düzenlendi.

Oyla 0
Elbette. Götürmeden önce kuşlarla ilgilenip ilgilenmediklerini arayarak öğreniniz.

Oyla 0