Muhabbet kuşum ishal oldu.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan YunusZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

YunusZ

Yasaklanmış Kişilik
Merhaba arkadaşlar. Dün hava biraz soğuktu ve kuşu yaklaşık 1-2 dakika balkonda tuttum ama rüzgar olan bir balkon değil. Bugün ise kuş biraz halsiz ve uykucu ama yemini suyunu tüketiyor. Suyuna 3-4 damla limon damlattım. Bazı yerlerde ise kuş kumu kullanılması gerektiğini duydum. Sizce ne yapmalıyım?
20201009_164212.jpg

Hocam bu probiyotik tarifini bulamadım. Atabilirmisiniz? Bu arada aspuru nereden bulacağım?
Probiyotik tarifini aşağıda verdim. Aspur konusuna gelecek olursak petshop’larda satılır. Bulabilirsin.

Oyla 0
Merhaba arkadaşlar. Dün hava biraz soğuktu ve kuşu yaklaşık 1-2 dakika balkonda tuttum ama rüzgar olan bir balkon değil. Bugün ise kuş biraz halsiz ve uykucu ama yemini suyunu tüketiyor. Suyuna 3-4 damla limon damlattım. Bazı yerlerde ise kuş kumu kullanılması gerektiğini duydum. Sizce ne yapmalıyım?
Ekli dosyayı görüntüle 7812

Antibiyotik kullanmak gerekiyor. Birde multivitamin. Başka birşeye gerek yok. Götürebiliyorsanız florya istanbulvete götürün, mikroskopta dışkıya baksınlar. Götüremiyorsanız eğer enrofloksasin etken maddeli bir ilaç başlayın biran önce. Geçmiş olsun.....

Oyla 0
Hocam bu hem mineral ihtiyaçlarını karşılıyor hemde kum ihtiyaçını sizdeki beyaz olan alçıdan yapılma kalsiyum ihtiyacını karşılıyor. Faydası kadar zararida var onun yerine doğal olan kalamar kemiğini kullanin
Şu alçı taşların hiç bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Kalsiyum falan filan hikaye. Alçının içinde yararlı ne element bulunabilir ki? Bence hiç kullanılmamalı.

Oyla 0
Şu alçı taşların hiç bir faydası olduğunu düşünmüyorum. Kalsiyum falan filan hikaye. Alçının içinde yararlı ne element bulunabilir ki? Bence hiç kullanılmamalı.
Bende aynı şekilde düşünüyorum ama evde yapılanlarda içine kalamar kemiği tozu, kuş kumu, yumurta kabuğu koyulabiliyor. Evdekilerin faydalı oldugunu dusunuyorum zira disardakilerdr sadece alçı olduguna eminim.

Oyla 0
probiyotik ve elektrolit kullanım sonrası bizlere tekrar fotoğraf atar mısınız?
Dışkısı fazla bozulmuş. Düzelmez ise farklı bir ürün önerilebilir.

Oyla 0
Antibiyotik kullanmak gerekiyor. Birde multivitamin. Başka birşeye gerek yok. Götürebiliyorsanız florya istanbulvete götürün, mikroskopta dışkıya baksınlar. Götüremiyorsanız eğer enrofloksasin etken maddeli bir ilaç başlayın biran önce. Geçmiş olsun.....
probiyotik ve elektrolit kullanım sonrası bizlere tekrar fotoğraf atar mısınız?
Dışkısı fazla bozulmuş. Düzelmez ise farklı bir ürün önerilebilir.
Merhabalar tekrardan. Kuşa limonlu su verdim şuanlık ve onu sıcak bir odada tuttum. Dışkı eskisi kadar cıvık değil. Yarın probiyotik ve kuş kumu alıp vereceğim. Şuan durumu iyi.
20201010_002332-1.jpg

Son düzenleme:
Oyla 0