Muhabbet kuşum kafesinden çıkmıyor.

Nurgül

Yeni Üye
6-7 aydır benimle yaşayan muhabbet kuşum kafesinden çıkmıyor normalde günde iki saat uçardı. Günlük balkona çıkartıp havalandırıyorumda. Kafesin içinde çok aktif hareketli olmasına rağmen kafesten dışarı çıkmıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Kafesin içinde çok aktifse hasta değil ozaman. Çıkmamasının sebebi psikolojik olabilir. Belki bişeyden korkmuştur...

Oyla 0

Nurgül

Yeni Üye
Kafesin içinde çok aktifse hasta değil ozaman. Çıkmamasının sebebi psikolojik olabilir. Belki bişeyden korkmuştur...
Evde annem ben ve kuşum var annemde bende çok ilgileniyoruz sürekli konuşuyoruz onunla ve ilk günden beri bizim yanımıza sürekli gelir omzumuza felan konardı kafesine girmeyi hiç istemezdi yalnız kalmaması içinde kendi odama alıyorum korkacağı bir durum kesinlikle olmadı

Oyla 0

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Evde annem ben ve kuşum var annemde bende çok ilgileniyoruz sürekli konuşuyoruz onunla ve ilk günden beri bizim yanımıza sürekli gelir omzumuza felan konardı kafesine girmeyi hiç istemezdi yalnız kalmaması içinde kendi odama alıyorum korkacağı bir durum kesinlikle olmadı

Kuşta; halsizlik, iştahsızlık, kabarıklık, ishal, kusma, kuyrukta yukarı aşağı hareket etme, nefeste hırıltı vs. gibi hastalık belirtileri varmı hiç? Birde kafese beyaz peçete serin ve kuş 3-4 dışkı yapınca yakından resmini çekip atın buraya bakalım...

Oyla 0

Nurgül

Yeni Üye
Kuyruk hareket leri var sadece sürekli aşağı yukarı hareket ettiriyor ama onu sürekli yapıyordu zaten bu yüzden sıkıntı yok dediler. Kafesin içinde çok aktif salıncağa biniyor aynada konuşuyor tünekten tüneğe geçiyor hiç yerinde durmuyor

Oyla 0